11 Kasım 2016 Cuma 10:42
Vatanım Sensin 4.Bölüm Fragmanı Yayında mı?Vatanım Sensin Son Bölüm?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Vatanım Sensin Halit Ergenç ve eşi Bergüzar Korel ile ekranlara damgasını vurmaya devam ediyor .Halit Ergenç'in yeni sezon Projesi olarak ekranlara gelen  Vatanım Sensin dizisi ilk bölümü ile sosyal medyada büyük ses getirdi. Vatanım Sensin dizisi ne zaman saat kaçta hangi gün yayınlanıyor merak edenler için gerekli detaylar sayfamızda yer almaktadır .

Vatanım Sensin dizisi ilk bölümüyle ekranlara damgasını vurmayı başardı.Merakla beklenen Vatanım Sensin dizisinin konusu ve oyuncuları zleyiciden ilk bölümü ile tam not almayı başardı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinin başrollerini ünlü çift Bergüzar Korel ve Halit Ergenç paylaşıyor. Perşembe akşamları saat 20 :00 da Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizinin çekimleri İstanbul'da kurulan dev tiyatroda vam ediyor. Diğer yandan İzmit Ayvalık ve İzmir'de dizinin konusuna göre yaşanılan dönemin özelliklerine göre seçilen mekanlarda çekimler gerçekleştiriliyor .

Vatanım Sensin dizisi çekimleri İstanbul'da kurulan devir piyasada devam ederken Halit Ergenç'in başrolü paylaştığı Bergüzar Korel ile oldukça renkli sahneler karşımıza çıkacak gibi duruyor . Vatanım Sensin dizisinde oyuncular arasında Bergüzar Korel Halit Ergenç'in Balkanlı karısı Azize'yi canlandıracak .Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde Cevdet yüzbaşının aşık olduğu Balkan güzeli karısı avize karakterine Hayat verecek olan Bergüzar Korel oyunculukta tüm performansını bu dizide göstererek eşi ile başrolleri paylaştığı diziye imzasını atacak .

İşgal günlerinde parçalanan bir ailenin yeniden bir araya gelme hikayesiyle izleyicisini ekrana kilitlemeye hazırlanan “Vatanım Sensin” büyülü, tutkulu ve unutulmaz bir aşkın, işgalin gölgesinde ayakta kalma mücadelesini anlatıyor.

Balkan Harbi ve İzmir’in işgal dönemiyle başlayan, kimin hain, kimin kahraman olduğunun ilk bakışta asla anlaşılamayacağı bir dönemi ekrana getirecek olan “Vatanım Sensin” işgal altındaki şehirde, parçalanan bir ailenin yeniden bir araya gelme hikayesidir.

Yorumlar

Google+'da Paylaş