10 Kasım 2016 Perşembe 22:30
Vatanım Sensin 4.bölüm fragmanı çıktı mı 17 Kasım Perşembe Cevdet’in zor anları Annesi ve Kızı Yangında Ölüyormu

Kanal D’nin yeni dizisi Vatanım Sensin yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Sevilen dizi 3.bölümü ile 10 Kasım Perşembe akşamı sevenlerinin karşısında oldu. Vatanım Sensin ile ilgili haberimiz ve merak edilenler sizlerle..

Başrollerinde Halit Ergenç,  Bergüzar Korel, Onur Saylak gibi isimlerin oynadığı ve her Perşembe akşamı yeni bölümleriyle sevenlerinin karşısında olmaya devam eden Vatanım Sensin dizisi İzmir’de geçen işgal yıllarını ele alıyor.

Cevdet Binbaşı ve her şeyden çok sevdiği eşi Azize ile ailesinin yanı sıra vatanı için de önemli bir görevdedir. Uzun yıllar sonra karşılaşan Azize ile Cevdet’in yürek burkan hikayesi bu hafta 3.bölümü ile 10 Kasım Perşembe akşamı ekranlarda oldu.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’E ÖZEL FRAGMAN

Vatanım Sensin dizisinin bu haftaki bölümü 10 Kasım Perşembe gününe denk geliyor. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Türk halkının kahramanı Mareşal unavına sahip Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümü nedeniyle Vatanım Sensin dizisinden büyük bir incelik geldi.

Mustafa Kemal Atatürk’ün o yıllarda Samsun’a ayak basmasının haberi Cevdet Binbaşı’nın kulağına haber olarak gelir. Gözleri dolu dolu olmasına neden olan fragman hafta boyunca çok konuşuldu ve olumlu tepkiler aldı.

3.bölüm özeti:

Cevdet’in asıl imtihanı şimdi başlamıştır. Gözünün nuru karısı, evlatları ve anasına kendi vatanının kurtuluşu için çalıştığını söyleyemeyecek olan Cevdet’i zor günler beklemektedir. Hem onların canını hem de vazifesini tehlikeye atmak istemeyen Cevdet Binbaşı daha dikkatli olacaktır.

Tevfik ise silahları kendine saklamak için cinayet işleyen Tevfik camide bir ipucu bıraktığının farkına varmamıştır. Azize ise yıllar sonra kocasının Yunan üniformalı olmasından dolayı bunu hazmedemez ve kocasından boşanmak ister.

Cevdet ise bunu kabul eder ancak bir şartı olacaktır. Cevdet her ne kadar yabancı biri gibi olsa da aşkından bu kadar kolay vazgeçmeyecektir.

Son Güncelleme: 10.11.2016 22:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş