03 Kasım 2016 Perşembe 11:35
Vatanım Sensin 3.bölüm fragmanı çıktı mı 10 Kasım son bölüm özeti

Kanal D ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Halit Ergenç, Bergüzar Korel gibi isimlerin yer aldığı Vatanım Sensin dizisi bu hafta 2.bölümü ile 3 Kasım Perşembe akşamı yayınlandı. İşte dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..

1919 yılında İzmir’in işgal yıllarında geçen muhteşem bir yapım.. İlk bölümü ile geçtiğimiz hafta ekranlarda olan dizi reytingleri salladı. Gerek sosyal medyada zirvede gerek ise reytinglerde üst sıralarda yer alan Vatanım Sensin dizisi bu hafta 2.bölümü ile 3 Kasım Perşembe akşamı ekranlarda oldu.

3 Kasım Perşembe akşamı yayınlanan dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Son Bölüm Özeti:

Azize üç çocuu ve kayınvalidesi ile birlikte zorlu bir mücadelenin içerisindedir.. Canından çok sevdiği kocasının yokluğunu hisseden ve aynı zamanda da savaş yıllarında zorluklarla mücadele eden Azize çocuklarını yetiştirmeye devam eder.

1919 yılında Yıldız güzeller güzeli bir kız, Hilal memleket sevgisi olan mücadeleci genç bir kızdır. Ali Kemal ise aşk acısı ve kendisi ile ilgili sırla yaşamaya devam eder. Azize ise her birinin dertleriyle uğraşmaya devam eder.

Azize İzmir’in Yunanlılar tarafından işgal edileceğini öğrenir ve bu haberin ardından sarsılır. Üst üste mağlubiyetle biten savaşlardan dolayı yorgun düşmüş olan bir milletin en büyük sınavı 1919 yılında Azize ve Cevdet’in de hayatlarında yeni bir dönemi başlatır.

Savaşın acımasız ortamında vazifeleri ve vicdanları arasında sıkışıp kalan bir ailenin hikayesini ele alan Vatanım Sensin dizisi her Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Yorumlar

Google+'da Paylaş