02 Şubat 2017 Perşembe 23:07
Vatanım Sensin 15.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 9 Şubat 2017 Perşembe Kanal D
 Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her Perşembe akşamı yayınlanmaya devam eden Vatanım Sensin dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi bu hafta 14.bölüm ile ekranlarda oldu. İşte detaylar..

 

Perşembe akşamlarına damga vuran başrollerinde ise Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Miray Daner, Onur Saylak gibi isimlerin yer aldığı Vatanım Sensin dizisinde heyecan devam ediyor. İzmir’in Yunanlılar tarafından işgal edilmek üzere olan ve Kurtuluş mücadelesinin devam ettiği yılları ele alan Vatanım Sensin dizisi bu hafta yine çok konuşulacak bir bölümle ekranlarda oldu.

2 Şubat Perşembe akşamı yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde bu hafta yaşananlar ise şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİCevdet’in Tevfik’i köşeye sıkıştırmasının ardından Eşref Paşa’nın eline geçen silahlar artık tüm dengelerin değişmesine neden olacaktır. Nazilli’de zafer Türklerin olursa Cevdet Yunan Ordusu ile işini bitirecek ve artık ailesine kavuşmanın sevincini yaşayacaktır.

Cevdet’in eski Osmanlı üniformasını Azize’den istemesi de Azize’yi yeniden umutlanmasına neden olur.

Tevfik ise yaptığı savunmanın ardından namlunun ucundan kendini sıyırır ancak henüz başına açılacak dertten habersizdir. Mustafa Kemal’den Cevdet’e gelen mektup ise olayların seyrini değiştirmeye yetecektir.

Vatanım Sensin dizisi her Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de! Vatanım Sensin dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kanal D resmi sayfasının ardından gelişmeler sizlerle olacak. Detaylar içintıklayınız.

Son Güncelleme: 01.02.2017 18:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş