10 Kasım 2016 Perşembe 19:04
Vatanım Sensin 10 Kasım özel fragmanı Mustafa Kemal Atatürk Samsun’a ayak basıyor

Kanal D ekranlarının kısa sürede fenomen haline gelen dizileri arasında yer alan Vatanım Sensin dizisinden herkesi duygulandıran bir fragman geldi. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümüne denk gelen yeni bölüm için çok özel bir fragman hazırlandı. İşte detaylar..

Başrollerinde Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Onur Saylak gibi isimlerin yer aldığı ve İzmir’de işgal yıllarını ele alan Vatanım Sensin dizisinde heyecan devam ediyor. Bu hafta yeni bölümü 10 Kasım Perşembe akşamı ekranlarda olacak Vatanım Sensin dizisinden herkesi duygulandıran bir fragman geldi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a ayak bastığının bildirisi Yunanların eline geçer ve Cevdet Yüzbaşı’ya da haber gelir. Cevdet Yüzbaşı her ne kadar Mustafa Kemal’i tanımadığını belirtse de onun kurtuluş mücadelesini öğrenince göğsü kabarır.

Tam 78 yıl önce aramızdan ayrılan mareşa, Türk halkının kahramanı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz.

Yorumlar

Google+'da Paylaş