29 Ekim 2016 Cumartesi 18:26
Var Mısınız Yok Musunuz yarışması neden  yayınlanmıyor bitti mi
Star Tv ekranlarının sevilen yarışma programları arasında yer alan ve her bölümü heyecanla takip edilen Var Mısınız Yok Musunuz yarışması neden yayınlanmıyor sorusu merakla bekleniyor. İşte haberin detayları..
 
İlker Ayrık’ın kendine has sunumuyla ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Var Mısınız Yok Musunuz yarışmasından sevenlerine kötü haber geldi. Reytinglerde istenileni veremeyen Var Mısınız Yok Musunuz yarışmasının çekimleri sona erdi ve bundan böyle yayınlanmayacak.

Acun Ilıcalı’nın ülkemize getirdiği formatlardan bir tanesi olan Var Mısın Yok Musun yıllar sonra bazı değişiklikler ve İlker Ayrık’ın sunumuyla birlikte yaz döneminden bu yana Star Tv’de yayınlanmaya devam ediyor.

Çeşitli oyunların oynandığı ve çiftlerin yarıştığı Var Mısınız Yok Musunuz programı son dönemlerde düşen reytingleri toparlamak için yarışmada ünlü çiftleri ağırlasa da bu da yeterli olamadı. Son günlerde yeni bölümü ekranlarda olmayan yarışma programı 30 Ekim Pazar akşamı saat 22.30’da yeni bölümü ile yayınlanacak.

30 Ekim Pazar günü yayınlanacak olan Var Mısınız Yok Musunuz yarışmasının konukları ise hali hazırda Star Tv’de yayınlanmaya devam eden izdivaç programı Zuhal Topal ile İzdivaç’ın sunucusu Zuhal Topal ve eşi Korhan Saygıner olacak.
Çekimleri biten Var Mısınız Yok Musunuz yarışması da ilerleyen günlerde final yapacak ve hayranlarına veda edecek. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
 
Son Güncelleme: 29.10.2016 18:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş