04 Kasım 2016 Cuma 00:14
Var Mısınız Yok Musunuz'dan veda haberi!

İlker Ayrık ile varmısınız yokmusunuz programı final yapacağı açıklamasını yaptı. İlker Ayrık transfer edilmesi üzerine varmısınız yokmusunuz programında final yaptırmak zorunda kaldı.

Eylül ayı itibariyle reyting sıralamalarında oldukça kötü rakamlar alan İlker ayrıkla varmısınız yokmusunuz programı Star TV'nin desteğine rağmen ekranlara tutunamadı.Programı olan desteğine rağmen bir türlü reyting sıralamalarında çıkış yakalayamayan İlker Ayrık'la varmısınız yokmusunuz programı Star TV'nin zarar etmesine neden oldu Hal böyle olunca final yapma kararı alındı.

İlker Ayrık ve Var mısınız yok musunuz yarışmasına ünlü isimler konuk olarak gelse de programın Yıldızı bir türlü parlamadı son olarak Zuhal Topal ve eşi Korhan saygınerin konuk olarak yer aldığı İlker Ayrık programında eklenen reyting sonuçları çıkmadı .Star TV bu durum karşısında İlker ayrıkla varmısınız yokmusunuz çok bölümlerinin yayınlamak için karar aldı .35 bölümü ile 30 Ekim Pazar akşamı final yaparak ekranlara veda edecek olan yarışma programı reyting kurbanı oldu.

İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz ekim ayı sonlarında final yapacak ve ekranlara veda edecektir.

İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz  yarışmasının devam etmesi için yarışmanın Acun Ilıcalı döneminde ki kadar izlenmesi gerekli.

İlker Ayrık’ın sunumu ile ekranlara gelen  Var mısın Yok musun yarışmasının devam edip etmeyeceği ve ne zaman biteceği ile ilgili kesin bilgiler için sayfamızı takip ediniz

Yorumlar

Google+'da Paylaş