09 Şubat 2017 Perşembe 12:24
Umuda Kelepçe Vurulmaz'dan Üzücü Haber Dizi Final mi Yapıyor?
 Umuda kelepçe vurulmaz dizisi neden final yapıyor 9 Şubat tarihinde ekranlara veda etmesi beklenen umuda kelepçe vurulmaz dizisi başrollerinde Mert Yazıcıoğlu, Burak Dakak, Begüm Birgören, Zeynep Bastık, Özge Özder, Melisa Şenolsun, Nazlı Bulum, Turgay Aydın, Gizem Ergün ve İlker Kızmaz’Yer alıyordu Fox TV'nin beğenilen dizisi Umuda kelepçe vurulmaz dan kötü haber geldi.

Perşembe akşamları beğenilerek izlenen dram dizisi Umuda kelepçe vurulmaz düşük reytinglerden dolayı final kararı aldı. Fox TV'nin dizisi Umuda kelepçe vurulmaz son bölümü 9 Şubat 2017 tarihinde izleyici karşısına çıkacak. Önümüzdeki aylar için yeni projeler düşünen Fox TV düşük reyting den dolayı bu diziye 15 bölümde yayından kaldırıldı. Gittikçe azalan Umuda Kelepçe Vurulmaz reytingleri bu olumsuzluğa daha fazla dayanır mı bilmiyoruz ama sık sık oyuncuların ölüp diziden çıkması gündemde. Önemli dizilerin var olması ve senaryonun çok güçlü olmaması gibi sebeplerle Umuda Kelepçe Vurulmaz kısa sürede final yapacak gibi görünüyor.
2016 2017 yılında Fox TV ekranlarına hazırlanan Umuda kelepçe vurulmaz dizisi bitti bitecek tartışmalarına bir son verildi. Yeni sezonda hızlı bir giriş yapan Umuda kelepçe vurulmaz dizisi maalesef bu hafta yayınlanan son bölümüyle final yapıyor. Dizi oldukça Umut vaat ederek ekranlara gelmişti ancak aradığını bulamadı. Rreytingleri iyi başarı elde edemeyen dizi erken sezon finali yaparak izleyiciye veda etmek zorunda kaldı.

Son Güncelleme: 09.02.2017 12:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş