03 Kasım 2016 Perşembe 20:41
Umuda Kelepçe Vurulmaz Oyuncuları Başrol isimleri

İlk bölümü ile 3 Kasım Perşembe akşamı Fox Tv’de ekranlarda olan çiçeği burnunda Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ile ilgili detayları sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosu ve kadroda yer alan başrol isimleri ile ilgili bilgiler sizlerle..

Perşembe akşamlarının yeni ve iddialı dizileri arasında yer alan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi 3 Kasım Perşembe akşamı ekranlarda oldu. 2016 2017 sezonu itibariyle yayın hayatına merhaba diyen Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin başrollerinde Begüm Birgören, Özge Özder, Mert Yazıcıoğlu gibi isimler yer alıyor.

Çekimlerinin İstanbul’un gözde semtlerinde devam eden Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin oyuncu kadrosu ise şu şekilde;

Begüm Birgören ( İnci Öğretmen )

Ülkemizin ünlü oyuncuları arasında yer alan Begüm Birgören dizide İnci öğretmen karakterini canlandırıyor. Öğrencilerine kol kanat geren İnci Öğretmen dizinin ana kahramanlarından diyebiliriz.

Mert Yazıcıoğlu ( Fırat )

Sevdikleri için bedel ödemeye fedakarlık yapmaya hazır bir karakter olan Fırat’ı ise Mert Yazıcıoğlu canlandırıyor.

Melisa Şenolsun ( Cemre )

Son olarak Kiralık Aşk dizisinde rol alan Melisa Şenolsun Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde kendi başına dimdik durabilen ve kimse için karakterinden ödün vermeyen aklı başında bir kız olan Cemre’yi canlandırıyor.

Özge Özder ( Perihan )

Dizinin önemli isimlerinden olan usta oyuncu Özge Özder freni patlamış kamyon kadar tehlikeli bir karakter olan Perihan karakterine hayat veriyor.

Burak Dadak ( Onur )

Büyük bir varlığın içerisinde yer alan ancak dar bir kafayla hayata bakan Onur karakteriyle Burak Dadak karşımızda.

Gizem Ergün ( Narin )

6 kardeşi olan Narin yaladığı coğrafyanın baş kaldıramayacak kadar naif birisidir.

Yorumlar

Google+'da Paylaş