10 Kasım 2016 Perşembe 20:27
Umuda Kelepçe Vurulmaz ne zaman hangi gün yayınlanıyor

FoX Tv ekranlarının çiçeği burnunda dizileri arasında yer alan Umuda Kelepçe Vurulmaz’da heyecan devam ediyor. Geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile yayınlanan dizinin hangi gün yayınlandığı ile ilgili haberimiz sizlerle..

Dizi severlerin merakla beklediği yapımlar arasında yer alan Umuda Kelepçe Vurulmaz ilk bölümü ile nefesleri kesti! Dinamik oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle karşımıza çıkan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ile ilgili merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz.

Başrollerinde Begüm Birgören, Melisa Şenolsun gibi isimlerin yer aldığı Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi Perşembe akşamları saat 20.00’de sevenleriyle buluşuyor.

Son bölüm özeti:

Dizinin bu hafta yayınlanan bölümünde Onur Fırat’ı bıçaklar. Bu hem Fırat için hem de eğitim gören diğer öğrenciler için tehlikeli bir durum haline gelir. İnci Hoca Fırat’ın tedavisi için onu okuldan kaçırır.

Fırat ve diğer öğrencilerin eğitim öğretim hakkı tehlikeye girer. Hasan’ın öldüğünü öğrenen Ceren ise bu haberi vermek için Fırat ya da Güler arasında seçim yapmak zorundadır. Bu yaşananların Onur yüzünden olduğunu bilen Perihan ise oğlunu dizginlemezse her şeyin daha da kötüye gideceğini bilmektedir.

Fırat’ın aklındaki tek şey ise okuldan kaçıp kamera kayıtlarına ulaşmak ve kardeşinin katilini bulup cezalandırmaktır. Fırat herkesi ve her şeyi riske atar!

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi her Perşembe Fox Tv’de!

Yorumlar

Google+'da Paylaş