03 Kasım 2016 Perşembe 16:56
Umuda Kelepçe Vurulmaz Fırat – Mert Yazıcıoğlu kaç yaşında kimdir nereli?


FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin başrolünde yer alan Mert Yazıcıoğlu kimdir kaç yaşında nereli olduğu merak ediliyor.

Mert Yazıcıoğlu ülkemizin genç jenerasyon oyuncuları arasında yer almaktadır. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Fırat karakterine hayat vermektedir.

Mert Yazıcıoğlu kimdir?

Genç oyuncu Mert Yazıcıoğlu, 10 Mayıs 1993 doğumludur. Karagül isimli dizide Baran karakterine hayat vermiştir ve rolü ile ekranlarda dikkat çeken beğenilen bir oyuncu olarak tanınmıştır.

Yakışıklı oyuncunun sosyal medya hesapları da oldukça çok merak ediliyor. Genç oyuncu Mert Yazıcıoğlu’na ait olduğu düşünülen Instagram adresi; “mrtyazicioglu” kullanıcı hesabıdır.

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Mert Yazıcıoğlu, Fırat karakterine hayat verecektir. Fırat, yedi mahkum gençten birisidir. Dizi bu 7 mahkum gencin hayatlarını ele alacaktır.

Yeni sezonun iddialı dizilerinden birisi olması beklenen Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli dizisinin en çok konuşulan isimlerinden birisi olması beklenen Mert Yazıcıoğlu’nun yeni dizisinde ki performansı da merak ediliyor.

Son olarak Karagül isimli dizide Baran karakteri ile gösterdiği başarılı oyunculuk performansını sürdürmesi beklenen ekranların genç siması Mert Yazıcıoğlu’nun yeni projesinde de başarılı olması bekleniyor.

Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli dizinin ilk tanıtım videosu aşağıda yer almaktadır. FOX TV’nin yeni dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz Perşembe akşamları yeni bölümü ile ekranlarda olacak. 

Yorumlar

Google+'da Paylaş