03 Kasım 2016 Perşembe 13:59
Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi yayın tarihi belli oldu ne zaman başlayacak

Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ile ilgili bilgiler netlik kazanmaya devam ediyor. Dizinin merakla beklenen yayın tarihi belli oldu. İşte haberimizin detayları..

Başrollerinde Begüm Birgören, Mert Yazıcıoğlu, Özge Özder, Melisa Şenolsun, Burak Dakak, Zeynep Bastık ve Yiğit Dikmen gibi isimlerin yer alacağı yönetmenliğini ise Cemal Şan’ın yapacağı Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz.

Fox Tv’nin yeni dizileri arasında yer alan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin yayın tarihi netlik kazandı. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ilk bölümü ile 3 Kasım Perşembe akşamı ekranlarda olacak.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Konusu

Perşembe akşamları Vatanım Sensin, Cesur Yürek gibi dizilerle birlikte reyting mücadelesi verecek olan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde İnci Öğretmen ve mahkum öğrencilerinin hikayesi ele alınıyor.

Başka şehirlerde yaşayan ve başka başka suçlardan dolayı hüküm giymiş 7 gencin etkileyici hikayesi ve onlara kol kanat gören İnci Öğretmen’in yaşayacakları izleyenlerle buluşacak.

Geçmişi acılarla dolu olmasına rağmen hiçbir zaman vazgeçmeyen ve dimdik duran bir öğretmen olan İnci karakterini Begüm Birgören canlandıracak.

Begüm Birgören’i yanı sıra son olarak Kiralık Aşk dizisinde rol alan Melisa Şenolsun da Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak. Yekta Torun ve Hilal Yıldzı’ın senaryosunu kaleme aldığı dizi her Perşembe Fox Tv’de!

Yorumlar

Google+'da Paylaş