03 Kasım 2016 Perşembe 22:53
Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Konusu

Fox Tv’nin merakla beklenen dizileri arasında yer alan Umuda Kelepçe Vurulmaz ilk bölümü ile 3 Kasım Perşembe akşamı dizi severlerin karşısına çıktı. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi konusu ile ilgili haberimiz sizlerle..

Begüm Birgören, Özge Özder, Mert Yazıcıoğlu, Melisa Şenolsun, Yiğit Dikmen gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı ve bundan böyle her Perşembe akşamı Fox Tv ekranlarında olacak olan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ilk bölümü ile büyük ilgi gördü.

Yayın hayatına 3 Kasım Perşembe akşamı merhaba diyen Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi konusu ile ilgili merak ettikleriniz şu şekilde;

Umuda Kelepçe Vurulmaz Konusu

7 mahkum genç.. Farklı şehirlerde farklı hayatlarda yaşayan ve başka başka suçlar işlemiş olan lise çağındaki 7 gencin hikayesini ele alıyor Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi.. Bir milletvekili baba ile zengin bir annenin oğlu olan Onur için hazırlanan bu proje ile birlikte bu 7 gencimize okuma şansı doğar.

Azad, Fırat, Kömür, Narin, Peri, Nazlı bunla birlikte okuma hakkını kazanan 7 gencimiz olur. Hem öğrenci hem mahkum olan bu gençlerimiz için yepyeni bir hayat başlar.

İnci Öğretmen.. Hapishanede doğan ve ufak yaşta annesinden ayrılmak zorunda olan İnci öğretmen kız yetiştirme yurdunda büyümüştür. Hükümlü çocukların toplum içine kazandırılması için elinden geleni yapan İnci Hanım idealist bir öğretmendir.

Hayat küsen İnci öğretmenin hayat ile barışmasına bu proje vesile olacaktır. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi her Perşembe Fox Tv’de!

Yorumlar

Google+'da Paylaş