10 Kasım 2016 Perşembe 18:54
Umuda Kelepçe Vurulmaz 3.bölüm fragmanı çıktı mı 2.bölüm özeti 17 Kasım Perşembe

Fox Tv ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde heyecan devam ediyor. Sevilen dizi 10 Kasım Perşembe akşamı 2.bölümü ile ekranlarda oldu. Umuda Kelepçe Vurulmaz ile ilgili haberimiz sizlerle..

Geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile yayın hayatına merhaba diyen ve bundan böyle her Perşembe akşamı ekranlarda olacak Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde heyecan devam ediyor. Begüm Birgören, Melisa Şenolsun gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi bu hafta 2.bölümü ile ekranlarda oldu.

17 Kasım Perşembe akşamı 3.bölümü yayınlanacak olan dizinin bu haftaki bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

2.bölüm özeti:

Onur Fırat’ı bıçaklamıştır. İnci Hoca ise her şeyi riske atar ve Fırat’ın tedavisi için okuldan kaçırır. Olayı öğrenen İdil durumu hemen polise ihbar eder. Onur yüzünden şimdi Fırat ile birlikte büyün mahkum öğrenciler risk altına girer. Hasan’ın öldüğünü öğrenen Ceren de zor bir karar vermenin eşiğine girer.

Ya Fırat ya da Güler gerçekleri öğrenecektir. Bunun için Ceren ilk adımını atar. Onur yüzünden yaşananların ardından Perihan oğlunu dizginlemezse her şeyin daha da kötüye gideceğini bilmektedir.

Onur’a en ağır darbeyi Perihan vurur. Bunlar yaşanmaya devam ederken Fırat’ın aklında olan tek şey ise okuldan kaçıp kamera kayıtlarına ulaşmak ve kardeşinin katilini bulup cezalandırmaktır. Fırat her şeyi ve herkesi riske atar ve kaçar.

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ile ilgili merak edilenleri sitemizde bulabilirsiniz. Sevilen dizi her Perşembe Fox Tv’de!

Yorumlar

Google+'da Paylaş