26 Ocak 2017 Perşembe 23:52
Umuda Kelepçe Vurulmaz 14.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 2 Şubat 2017 Perşembe
 Fox Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ile ilgili son gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. 26 ocak Perşembe akşamı yine ilgi çekici bölümle yayınlanan diziden ayrıntılar sizlerle!

 

Perşembe akşamlarının  parlayan yıldızlarından bir tanesi de Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi diyebiliriz. Başrollerinde Begüm Birgören, Fırat Yazıcıoğlu, Melisa Şenolsun gibi isimlerle sevenlerinin karşısına çıkan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi bu hafta 13.bölüm ile ekranlarda oldu.

Dizide 7 mahkum gencin karşısına çıkan eğiti şansı ile hayatlarının değişmesi konusu ele alınıyor. İlgi çekici senaryosu ve oyuncu kadrosu ile üst sıralarda yer alan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde bu hafta yaşananlar şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Son günlerde arama kurtarma çalışmalarına yanıt vermeyen ve öldü olarak bilinen Onur’un ortaya çıkmaya niyeti yoktur ama Ceren Fırat’ı da rahat bırakmaya niyetli değildir. Perihan ise oğlunu zapt edebilmek için harekete geçmiştir.

Fırat’ın üzerine suçu atacak olan Perihan’ın planları umduğu gibi gitmeyecektir. Aşkın gücü en sağlam planları bile ters etmeye yetecek güçtedir.

İnci ve Emir’in yakınlaşmaları da iyice ilerlemektedir. Emir duygularını açıkça İnci’ye karşı belli ederken İnci ise kararsız tavrını sürdürmektedir. Bu yakınlaşmadan İnci oldukça memnundur.

 

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi yeni bölüm fragmanı çıkmadı. Fox Tv Umuda Kelepçe Vurulmaz resmi sayfasının ardından gelişmeleri aktaracağız. Detaylar için tıklayınız.
Son Güncelleme: 26.01.2017 14:36
Yorumlar

Google+'da Paylaş