23 Ekim 2016 Pazar 14:40
Umuda Kelepçe Vurulma dizisi tanıtım  fragmanı yayınlandı
Yakında Fox tv ekranlarında yayınlanacak olan ve bilgileri netleşmeye devam eden Umuda Kelepçe Vurulma dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Umuda Kelepçe Vurulma dizisi ile ilgili hazırladığımız haberin bilgileri sizlerle..
 
Yeni sezon dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Begüm Birgören, Özge Özder, Mert Yazıcıoğlu, Burak Dakak, Serdar Orçin, Melisa Şenolsun gibi isimlerin yer aldığı Umuda Kelepçe Vurulma dizisi ile ilgili bilgiler netleşmeye devam ediyor.
Umuda Kelepçe Vurulma dizisinin yapımcılığını Bi Yapım üstlenecek Bi Yapım şu günlerde Yüksek Sosyete ve Aşk Laftan Anlamaz dizilerinin de yapımcılığını yapmaktadır.
Dizinin yönetmen koltuğunda ise Yılanların Öcü ve Yeter dizisinin yönetmenliğini yapan Cemal Şan oturacak. Dizinin senaryosunu ise Yekta Torun ele alacak.

Umuda Kelepçe Vurulma dizisi konusu
Umuda Kelepçe Vurulma dizisinde Begüm Birgören’in hapishanede doğan ve yetimhanelerde büyüyen İnci öğretmen karakterine hayat verecek. Farklı hayatlar yaşayan ve farklı suçlardan hüküm giyen yedi mahkum gencin etkileyici hikayesini ele alacak.

Melisa Şenolsun Umuda Kelepçe Vurulma dizisinde
Ülkemizin ünlü isimleri arasında yer alan ve son olarak başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç gibi isimlerin yer aldığı Kiralık Aşk dizisinde rol alan Melisa Şenolsun yakında Fox tv ekranlarında başlayacak olan Umuda Kelepçe Vurulma dizisinde rol alacak.Melisa Şenolsun kimdir?
Yakında başlayacak olan Umuda Kelepçe Vurulma dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak olan Melisa Şenolsun 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olan Şenolsun 1.70 boyundadır.
Yeşil göz rengi ile büyüleyen Melisa Şenolsun ilk dizi tecrübesini ise Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde yaşamıştır. Şenolsun son olarak Star Tv ekranlarında halen yayın hayatına devam eden Kiralık Aşk dizisinde rol almıştır.
 
Son Güncelleme: 23.10.2016 14:40
Yorumlar

Google+'da Paylaş