12 Ocak 2017 Perşembe 15:51
Ufuk Bayraktar Dağ 2 filminden ne kadar kazandı?
 2016 yılının son dönemine damgasını vuran Dağ 2 filmi gişe rekorları kırmıştı. Filmin başrol oyuncularından olan ve Bekir karakterini canlandıran Ufuk Bayraktar’ın da ne kadar kazandığı ile ilgili bilgiler ortaya çıktı. İşte detaylar..

 

Son yılların en çok hasılat alan filmlerinden bir tanesi olan Dağ 2 filminin yönetmenliğini Alper Çağlar üstlendi. 2011 yılında yayınlanan ilk filminin ardından 5 yıl sonra 2016 yılında ikinci filmi ile karşımızda olan Dağ 2 filmi çok önemli işler çıkardı.

IMDB’de en yüksek puanı alan Türk filmleri arasında 1.sırayı çeken Dağ 2 filmi ilk filmde gazi olan Bekir ve Oğuz’ın Bordo Bereli olması ile birlikte şekilleniyor.

Terör örgütü IŞİD’in eline düşen Türk gazeteci Ceyda’nın kurtarılması için gizli sınır ötesi operasyonunu ele alan Dağ 2 filminde MAK timi bir kahramanlık hikayesi yazmıştı.

Filmin sevilen karakterlerinden olan Bekir’i canlandıran Ufuk Bayraktar’ın da ne kadar kazandığı ile ilgili bilgiler ortaya çıktı. 17 milyon TL rekor gişe yapan Dağ 2 filminde Ufuk Bayraktar gişe üzerinden ücretini almak üzere anlaşmıştı.

Dağ 2 filminin rekor kırması ile birlikte Ufuk Bayraktar filmden toplamda 1 milyon TL kazanmış oldu. 9.haftasında olan Dağ 2 filmini tüm sinemalarda bulabilirsiniz. Merakla beklenen Dağ 3 filminin çıkış tarihi ise yönetmen Alper Çağlar tarafından 29 Ekim 2023 olarak açıklandı.

Son Güncelleme: 12.01.2017 15:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş