04 Kasım 2016 Cuma 11:47
Twitter Facebook Youtube ve WhatsApp ile nefret kusulamıyor!

Kin nefret kusamayan terör sevicilerin ağlıyor, eylem için örgütlenemiyorlar! Ülkenin huzur ve güvenliği için yapılan çalışmalar devam ediyor. Çalışmalar kapsamında terör destekçileri için gözaltı kararları bir bir gelmeye başladı. 

SOSYAL MEDYA BİR ARAÇ OLMAZ

Kin ve nefret kusmak için kullanılan sosyal medya teröre destek verenler kadar suçludur. Eğer bir sosyal medya devi iki kelimeyi filtrelemiyor ve bunu açık açık pazarlıyorsa ülkenin iç güvenliğini tehlikeye atan paylaşımlara göz yumuyorsa ve üstüne sırtımızdan para kazanıyorsa buna birilerinin dur demesi gerekmez mi? Sosyal medaya hainlik, kin ve nefret kusmak için araç olamaz!

OLAYLARI DOĞRU OKUYALIM

Yaşanan olaylların ardından terörist ve teröre destek verneler kadar suçlu olan sosyal paylaşım siteleri  Twitter, Facebook, Youtube ve WhatsApp'a da dava açılmalı ve bu global sitelerin hainlere çanak tutmasına mani olunmalıdır. Artık savaşlar topla tüfekle yapılmıyor, şimdi savaşlar sosyal medyayı kullanarak yapılıyor. 

TERÖR DESTEKÇİLERİ PROPAGANDA YAPAMIYOR

Twitter, Facebook, Youtube ve Whatsapp’a girişlerin yavaşlaması bazı bölgelerde girilememesiyle, terör destekçileri propaganda yapamaz oldu.

Yorumlar

Google+'da Paylaş