27 Ocak 2017 Cuma 01:41
TV8 Yan Ekran Plus Uygulaması nedir?
Survivor ve TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmalarda oy kullanmak için kullanılan "Yan Ekran"  ugulaması nedir? Bu haberimizde buna cevap vermeye çalışacağız.

Televizyon tarihinde  yapılan bu farklı uygulama,harika ve kullanışlı bir yenilik olup, yarışmalarda favori isimlerinizi destekleyebileceksiniz. TV 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye, Aramızda Kalmasın, yeni sona eren GÖZ6 ve geçtiğimiz günlerde yayına giren ve büyük ilgiyle izlenen Survivor yarışmaları , gerektiğinde halk oylamasına sunulmaktadır. Bu halk oylamalarında sizlerde yer almak istiyorsanız en  kısa zamanda TV 8 Yan Ekran uygulamasını telefonlarınıza indirin. Şimdi akıllara ilk gelen soru, ‘ Bu uygulama nedir ve nasıl kullanacağım? ‘ sorusudur.  

TV 8 Yan Ekran uygulaması kanaldaki programlara bir farklılık daha katan yepyeni bir özelliktir. Program bu şekilde izleyicilerle olan oy alımıyla daha da aktif hale geliyor. Evlerinizden programları izlerken vereceğiniz oylarla favori yarışmacılarınızı destekleyin ve hatta birincilik kazandırın. Yarışmada izleyenler arasında olmasanız da evinizden izleyerek yarışmaya sizlerde jüri olabilirsiniz. Bu uygulama  üzerinden yorum yapabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Programı heyecan ile izlerken ayrıca yapılan anketlere katılıp ,anket sonuçlarını da tekrar bu uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. Ve daha da ilginizi çekecek bir bilgi daha! Hiçbir yerde yayınlanmayan ve sadece bu program üzerinden izleyebileceğiniz kamera arkası görüntülerini rahatça takip edebilirsiniz. Ve de çok özel fotoğraflara buradan tek tek rahatlıkla bakabilirisiniz.

Sevineceğiniz en muhteşem haber ise şüphesiz şu: evlerinizde telefonunuza yükleyeceğiniz bu uygulamayı kullanarak, program çekimlerine konuk olabilirsiniz! Bu uygulama sayesinde çekimler sırasında programı ziyaret edebilir, sürpriz ödüller kazanabilirsiniz. TV 8 Yan Ekran uygulamasına kolayca facebook veya twitter hesabınızdan giriş yapabilirsiniz.

Sizler de ekranlarınızın başında pasif izleyici olmaktan sıkıldıysanız, bu program tam size göre. bu uygulama sizleri ekran karşısında daha da heyecanlandıracak. Sizler de TV 8 kanalındaki yarışmalarda aktif olmak istiyorsanız bu programı en kısa zamanda telefonlarınıza yüklemeyi ihmal etmeyin. 

TV8 Yan Ekran Uygulamasında oy kullanmak ücretlidir, ücret kredi kartı ya da mobil ödeme ile tahsil edilmektedir.

Son Güncelleme: 27.01.2017 20:08
Yorumlar

Google+'da Paylaş