23 Ocak 2017 Pazartesi 23:18
TV8 Aramızda Kalmasın programı yeni sunucuları kim oldu?

Ekranların sevilen sabah magazin programları arasında yer alan ve TV8’de yayınlanmaya devam eden Aramızda Kalmasın programında değişikliğe gidildi. Değişikliğe gidilen Aramızda Kalmasın’ın sunucuları değişti. İşte yeni sunucular ile ilgili bilgiler sizlerle..

Hafta içi her gün sabah saatlerinde yayınlanmaya devam eden magazin programı Aramızda Kalmasın’de değişiklikler yaşandı. Acun Medya tarafından satın alınan TV8’de önemli bir yükseliş yaşayan Aramızda Kalmasın programının sunucuları değişti.

Programın başından beri sunumu üstlenmeye devam eden Funda Özkalyoncuoğlu ile Sema Keçeli Aramızda Kalmasın programından ayrıldı. Jess Molho’nun sunmaya devam edeceği Aramızda Kalmasın programına ünlü isim Hakan Ural ve Survivor eski yarışmacılarından olan Duygu Çetinkaya dahil oldu.

Programın diğer sunucularından olan olan Jess Molho ise Duygu Çetinkaya ve Hakan Ural’a eşlik etmeye devam edecek. Hafta içi her sabah 09.30’da ekranlarda olmaya devam eden Aramızda Kalmasın programı yeni sunucuları ile birlikte  Duymayan Kalmasın ve Renkli Sayfalar programına rakip olacak!

Yorumlar

Google+'da Paylaş