06 Ocak 2017 Cuma 10:50
Türk Hava Yolları 7 Ocak Hangi Seferleri İptal Edildi? Bileti Olanlar Ne Yapacak?
 Thy 7 ocak uçuşları için açıklama yaparak hangi seferlerinin iptal edildiğini açıkladı. İptal edilen seferlerin uçuş saatleri hangileri? bileti olan kişiler biletinin parasını alabilecek mi?. Biletini rezerve ettirmek isteyenler nereye başvuracak? Thy çağrı merkezi aranarak daha geniş bir bilgi alabilirsiniz.

Türk hava yollarından 7 Ocak 2017 Cumartesi günü  yapılacak seferler için son dakika uyarısı geldi. Türk hava yolları basın müşavirliği tarafından yapılan açıklamada Türk Hava Yollarının 7Ocak 2017 günü yapılacak seferlerinden 34 tanesinin iptal edildiğini açıkladı. Meteoroloji genel müdürlüğünün yaptığı uyarıları dikkate aldıklarını söyleyen Basın müşavirliği Atatürk ve Sabiha Gökçen hava yollarında yarın için buzlanma kar yağışı ve don olayı bekleniyor. Bu yüzden uçuş kalkış ve iniş güvenliği göz önüne alındığında söz konusu seferlerin iptal edildiğini söyledi.

Ayrıcı Devlet Hava Meydanları İşletmesi  de 7-8 Ocak tarihlerinde tüm yurtta görülecek kötü hava şartları nedeniyle seferlerin totalde %30 oranında iptal edildiğini söyledi.

Bilet Alanlar Biletlerini Erteleyebilecek mi  yoksa Parasını İade mi Alacak?

Konu ile ilgili Türk Hava Yollarından bir açıklama yapılmaz iken bilet alan kişilerin biletleri ya ertesi uçuşlar rezervasyonda kullanılabilecek veya da istemeyenler için para iadesi yapılacak diye düşünüyoruz. Konu ile ilgili sefer iptalleri veya bilet iade erteleme işlemleri için 444 0 849 numaralı çağrı merkezini arayıp sorularınıza cevap bulabilirsiniz

Son Güncelleme: 06.01.2017 10:56
Yorumlar

Google+'da Paylaş