09 Ocak 2017 Pazartesi 17:35
Tokat'ta Yarın Okullar Tatil mi kar tatili yapılan okullar hangileri?  10 ocak Salı
Kar yağışı Tokat ve İlçelerini etkilemeye başladı. 10 Ocak Salı okullar tatil mi? Erbaa, Niksar Zile Turhal Reşadiye ve Almus'da akşam başlayan kar yağışı devam ediyor. İç  kesimlerde ulaşımda aksamalara neden olacak kar nedeniyle okullar tatil olacak mı? İlçe Milli Eğitim ve Valilikten gelecek haberler bekleniyor.

Tokat'ta yarın okullar tatil mi? Özellike iç kesimlerde kendini gösteren kar etkil olmaya başladı. Tokat'ta kar tatili yapılan okullar hangileri? Tokat ve ilçelerinde okullar tatil edilecek mi? Kar yağışını devam ettiği ilimizde hangi okullar tatil edilecek? Erbaa köylerine yapılan taşımalı eğitimin aksayacağı tahmin ediliyor. Eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller hangileri ve detaylar haberimizde..

Türkiye genelinde okullarda kar tatili olan iller "Kar Tatili Olan İller" sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tokat'ta okullara kar tatili var mı? Ziyaretçilerimizin en çok merak ettiği sorular ve cevapları burada! Türkiye genelinde hangi okullarda tatil mi? Eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller nereler ve detaylar haberimizde..

Kar yağışı etkil olmaya başladı, hızla düşen hava sıcakları kar yağışlarını başlattı. 

Akşam saatlerinden itibaren başlayan kar yağışı Samsun Ordu ve Tokat'ta etkisini sürdürecek. Doğu Karadenizde yer yer yoğun olmak üzere karla karışık yağmur görülecek. İç kesimlerde yer yer 20 cm bulması beklenen kar nedeniyle vatandaşlar uyarıldı. KAr yağışının  yarışn geceye kadar devam etmesi bekleniyor. 

Yoğun kar yağışından dolayı ulaşımda aksamaların oabileceği bilgileri geliyor.

10.01.2017

Haftaya kar yağışı ile başlayan illerde kar yaağışı bazı bölgelerde etkisini kaybetse de aralıklarla kar yağışı devam edecek. Hatfanın ikinci günü kar yağışından etkilenecek iller arasında İzmir Aydın ve Manisa geliyor. Gece başlayacak kar yağışı sabah saatlerinde yer yer 10 cm bulması bekleniyor. Sabah başlayan kar yağışı öğleden sonra ise karla karışık yağmur şeklinde kendini gösterecek..


KAR YAĞIŞI SON DURUM

Kar yağışları devam ediyor. Konya'nın güneyinde de etkili olmaya başlayan kar yağışı nedeniyle don uyarısı yapıldı. Kar yağışının yoğunlaşmasının ardından kar kalınlığının 20 cm ve üzerinde olması bekleniyor. Antalya - Konya kara yolu başta olmak üzere ulaşımda aksamalar meydana geleceği tahmin ediliyor. Buzlanma ve Don yine dikkat edilmesi gereken diğer olumsuz unsurlar arasında..

Yalova, Eskişehir, Kütahya ve Bilecik'te de kent merkezleri dahil ilçlerde kar yağışından etkilenmiş durumda!

Kar Tatili Yapılan İller ve İlçeler için TIKLAYINIZ
Son Güncelleme: 13.12.2016 22:48
Yorumlar

Google+'da Paylaş