23 Aralık 2016 Cuma 11:23
The Walking Dead 7. Sezon 8. Bölüm İzleyici Karşısında!
 The Walking Dead 7 sezon 8 bölüm ara sezon finali olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Rick ve Negan  Güç savaşına devam ederken Morgan birlikte yaşadığı ekip ile Negana saldırı hazırlığı düzenliyor. The Walking Dead 7. sezon 8. bölüm 12 Aralık pazartesi akşamı saat 21:30'da yayınlanacak ABD yayınının hemen ardından FX ekranlarında olacak.

 7. sezonun 1. bölümü dışında izleyiciden sürekli eleştiri alması, eski bölümleri unutturacak bir sezon finalinin izlenmesini sağlayacak. AMC yapım, gelen eleştirileri dikkate aldı. Dünya genelinde milyonlarca hayranı olan dizi, akıllardan uzun süre çıkmayacak bir bölüm ile izleyici karşısına geliyor.

Önceki bölümde Negan, Rick ve ailesinin adeta içine kadar giriyor. Carl’ın planı boşa çıkmıştır ve artık deşifre olmuştur. Artık her şey Negan’ın insafına kalıyor. Rick, Negan’a malzeme arayışı için dışarıda. Sezon finaline damga vuracak isimler ise Morgan’ın yanlarında bulunduğu aslanlı ve atlı ekip olacak. Negan’a saldırı hazırlığında olacak ekibi nasıl bir son beklediği merak konusu.

The Walking Dead 7. Sezon 8. Bölüm  fragmanı izle

12 Aralık pazartesi akşamı Türkiye saati ile 21:30’da yayında olacak The Walking Dead 7. sezon 8. bölüm, ABD yayınından kısa süre sonra Türkçe alt yazı olarak FX ekranlarında olacak.

Son Güncelleme: 23.12.2016 11:25
Yorumlar

Google+'da Paylaş