11 Kasım 2016 Cuma 20:42
The Walking Dead 7. sezon 4. bölüm fragmanı

Dünya çapında büyük bir ilgi ile izlenen ekranların efsane dizisi The Walking Dead yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.İzleyiciler tarafından merak edilen The Walking Dead 7 sezon 4 bölüm fragmanı yayınlandı mı?Yeni bölümde neler yaşanacak sorularının cevabı size için sayfamızda yer almaktadır.

 Ekranların en çok izlenen dizisi olarak karşımıza çıkan The Walking Dead geçtiğimiz haftaki bölümü ile yine izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı.Televizyon ekranlarında büyük bir beğeniyle izlenen The Walking Dead geçtiğimiz haftaki bölümünde ilginç gelişmeler izleyiciyi şaşırttı. The Walking Dead yeni sezon 4 bölüm fragmanı merak konusu oldu.15 Kasım Salı günü öğle saatlerinde Türkçe dublajlı olarak yayınlanacağı duyurusu yapılan dizi için meraklı ve heyecanlı bekleyiş devam ediyor.

Frank darabont tarafından hazırlanan Amerikan dizisi olan The Walking Dead senaryosunu  Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard ‘ın aynı adlı çizgi romanına dayanmaktadır. Dizinin başrolünde, geçirdiği bir kaza sonrası girdiği komadan beklenmedik biçimde uyanan ve artık tüm dünyaya George A. Romero’nun korku filmlerindeki zombileri andıran etobur “aylaklar”ın egemen olduğunu keşfeden şerif yardımcısı Rick Grimes rolüyle Andrew Lincoln yer almaktadır. Grimes, bulunduğu hastahaneden ayrılarak, ailesini bulmak için yola koyulur ve yol boyunca, bu yeni dünya düzeninde sağ kalmayı başarabilmiş ve kendisi gibi yaşam savaşı veren diğer birçok kişiyle karşılaşır ve yola onlarla devam ederek, kendi grubunu oluşturur.

THE WALKING DEAD 7.SEZON 4. BÖLÜM FRAGMANI

Yorumlar

Google+'da Paylaş