03 Kasım 2016 Perşembe 11:19
Tatlı İntikam saat kaçta başlıyor?

Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve cumartesi akşamları yayınlanan Tatlı İntikam dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin sata kaçta başladığı ile ilgili merak edilenler sizlerle..

Başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, İlker Kızmaz, Çağrı Çıtanak, Hazal Türesan, Cemre Gümeli, Emre Taşkıran, Zeyno Gönenç gibi isimlerin yer aldığı ve cumartesi akşamlarına damga vuran Tatlı İntikam dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Tatlı İntikam dizisi saat kaçta başlıyor?

Cumartesi akşamlarına damga vuran Tatlı İntikam dizisi yeni bölümleriyle saat 22.15’de yayınlanıyor. Dizi ile ilgili son bilgileri de sitemizden bulabilirsiniz.

Son Bölüm Özeti:

Dizinin yayınlanan son bölümünde Pelin Sinan’ı bir kızla öpüşürken görür ve alt üst olur. Belli etmek istemese de kıskanır Pelin Sinan’ı. Sinan’ın açıklamasını dinlemeyen Pelin kendisinin gerçekten unutulduğunu düşünür. Diğer yandan ise karanlık adamlar Filiya’nın etrafında dolaşmaya başlar. Pelin son derece tedirgin olur.

Sinan ise uzun zamandır görmediği gizli dostunun yanına gelir. Bu arada Barış boş durmaz. Sinan’ın bulaştığı kötü bir şeyler olduğundan emindir. Barış bunları ortaya çıkartmak için var gücüyle çalışmaya devam der. Sinan Barış’ın bir şeyler karıştırdığını anlayınca hamleler yapacaktır.

Tatlı İntikam dizisi Altınsoylar dizisinin yayın hayatına merhaba demesi ile birlikte cumartesi akşamları saat 22.15’de ekranlarda olacak.

Yorumlar

Google+'da Paylaş