22 Ekim 2016 Cumartesi 20:14
Tatlı İntikam dizisi Facebook Twitter Instagram hesabı
Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Tatlı İntikam dizisi ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırlamaya devam ediyoruz. Dizinin hayranları için dizi ile alakalı resmi hesapları sizler için hazırladık. İşte detaylar..
 
Cumartesi akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç gibi isimlerin yer aldığı Tatlı İntikam dizisi ile alakalı merak edilenler sitemiz ayrıcalığı ile sizlerle birlikte olmaya devam ediyor.

Son olarak 22 Ekim Cumartesi akşamı yeni bölümü ile ekranlarda olan Tatlı İntikam dizisinin sosyal medya hesaplarını sizler için hazırladık. Öncelikle sizlerle dizide bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;Son Bölüm Özeti:
Pelin, Sinan’a onu unuttuğunu ve hayatında artık yeri olmadığını kanıtlamaya çalışır. Barış’ı da birlikte bir geleceğe hazır olduğu konusunda cesaretlendirmeye çalışan Pelin zor durumda kalır. Sinan ise davet gecesinde karşısına çıkan gizemli kızla tekrardan karşılaşır.

Beklenmedik bir olay sonucunda ise Sinan kızın hayatını kurtarır. Gizemli kızın Sinan’ı unutması kolay olmayacaktır. Pelin ve Sinan gerilimi Filiya cephesinde de devam eder. Filiya’nın kimde kalacağı hala merak edilmektedir. Sinan ise gereken parayı bulup Filiya’yı elde etmek ister.

Tatlı İntikam Sosyal medya hesapları
Kanal D’nin fenomen dizisi Tatlı İntikam’a sosyal medya üzerinden de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tatlı İntikam dizisine facebook hesabı üzerinden resmitatliintikam hesabıyla ulaşabilirsiniz.
Sevilen dizinin instragram hesabı ise tatliintikam olarak verilmiş durumda. Tatlı İntikam dizisinin Twitter hesabı ise tatliintikam olarak belirtilmiş durumda.
Birbirinden heyecanlı gelişmeleriyle karşımızda olan Tatlı İntikam dizisi her cumartesi Kanal D’de!
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş