28 Ekim 2016 Cuma 23:13
Tatlı İntikam 29.bölüm fragmanı çıktı mı 5 Kasım Cumartesi son bölüm özeti
Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her hafta yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden Tatlı İntikam dizisinde heyecan devam ediyor. Tatlı İntikam dizisi bu hafta 28.bölümü ile ekranlarda oldu. İşte detaylar..
 
Cumartesi akşamlarının reyting rekorları kıran dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Tatlı İntikam dizisinde heyecan devam ediyor. Başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç gibi isimlerin rol aldığı Tatlı İntikam dizisi bu hafta yeni bölüm olan 28.bölüm ile ekranlarda oldu.
5 Kasım Cumartesi akşamı yeni bölümü yayınlanacak olan Tatlı İntikam dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekildeydi;

Son Bölüm Özeti:
Tatlı İntikam dizisinin son bölümünde Pelin Sinan’ın bir kızla öpüştüğünü görür. Belli etmek istemese de onu kıskanmıştır ve adeta alt üst olur. Sinan’ın açıklamasını dinlemez ve kendisinin gerçekten unutulduğunu düşünür. Diğer yandan ise bir takım karanlık adamlar Filiya’nın etrafında dolaşmaya başlar. Pelin ise bu durumdan dolayı son derece tedirgin olur.
Sinan ise uzun zamandır görmediği gizli bir dostu ile tekrardan bir araya gelir. Barış ise boş durmaz. Sinan’ın kötü şeylere bulaştığından emin durumdadır. Onları ortaya çıkarmak için var gücü işle uğraşır. Sinan Barış’ın bir şeyler karıştırdığını anlayınca hamleler yapacaktır.

Tatlı İntikam Konusu
Pelin aşkta bir türlü aradığını bulamaz ancak nihayet hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Tolga ise nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin ise aşık olduğu adam tarafından terk edilir.
Bütün bu olanların ardından bilir kişi Pelin’in bu çektiklerinin üzdüğü bir adamın ahını aldığını belirtir. Bu kişi ise Sinan’dır. Sinan ile Pelin’in yarım kalmış hikayesi yeniden başlar.
 
Son Güncelleme: 28.10.2016 23:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş