21 Ekim 2016 Cuma 23:27
Tatlı İntikam 28.bölüm fragmanı çıktı mı 29 Ekim Cumartesi son bölüm
Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Tatlı İntikam dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 27.bölümü ile ekranlarda olan dizinin yeni bölüm fragmanı çıktı mı merak ediliyor. İşte detaylar..
 
Cumartesi akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç gibi isimlerin yer aldığı ver her bölümü merakla takip edilen Tatlı İntikam dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor.

Tatlı İntikam dizisi son olarak 22 Ekim Cumartesi akşamı yayınlandı. Dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son Bölüm Özeti:
Pelin, Sinan’a onu unuttuğunu ve hayatında yeri olmadığını açıklamaya çalışır. Barış’ı da birlikte bir gelecek için hazır olduğunu hissettirmek için cesaretlendirmeye çalışan Pelin elinden geleni yapar. Sinan ise davet gecesinde karşısına çıkan gizemli kızla tekrardan karşılaşır.

Beklenmedik bir olay sonucunda Sinan kızın hayatını kurtarır. Gizemli kızın Sinan’ı unutması ise mümkün olmayacaktır. Pelin ve Sinan gerilimi ise Filiya cephesinde devam eder. Filiya acaba kimde kalacaktır merak edilir. Sinan gereken parayı bulmak için elinden geleni yapar. Parayı bulup Filiya’yı alamazsa her şeyini kaybedecektir.
Tatlı İntikam dizisi her cumartesi Kanal D’de!
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş