01 Ekim 2016 Cumartesi 11:13
Tatlı İntikam 25.bölüm tüyoları neler oluyor?
Usta oyuncu kadrosu ve senaryosu ile yoluna başarılı bir şekilde devam eden Tatlı İntikam dizisi bu hafta 1 Ekim Cumartesi akşamı yeni bölümü ile ekranlarda oldu. Dizide son olarak Sinan’ın her şeyi olan mekanının yanmasının ardından belli bir süre geçer ve herkes değişmiştir.
Önümüzdeki hafta  8 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanacak olan Tatlı İntikam dizisinin bu hafta yaşananları ise şu şekilde;24.bölüm özeti:
Zaman geçer, yollar ayrılır ve herkes değişir.. Pelin hayata tutunmuş ve kariyerinde fazlasıyla bir yükseliş göstermiştir. Başarılı ve güçlü bir kadın olan Pelin’in hayatında her şey kusursuz ilerlemektedir. Ancak Pelin tam bir yıl sonra Sinan ile karşı karşıya gelir. Sinan da artık eski Sinan değildir ve asi tutkulu bir serseriye dönüşmüştür.

Pelin’e karşı olan aşkı ya da Pelin’in Sinan’a olan aşkı bitmiş midir? Bunca geçen zamandan sonra Pelin ve Sinan’ın kalan tek bağları Filiya için bir araya gelirler. Bu buluşmayı hazırlayan ise onların geçmişinden habersiz olan Barış Atasoydur. Sinan için karar zamanı gelmiştir. Ya Pelin ile olan bağlarını koparıp gidecektir ya da kalıp savaşacaktır..
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş