27 Kasım 2016 Pazar 22:02
Survivor’da nereye tuvalet yapıyorlar?
 Heyecan verici oyunları, birbirinden hırslı yarışmacıları ile Türk televizyonlarının en çok takip edilen yarışma programları arasında yer alan Survivor’ın en çok merak edilen sorularından bir tanesi de yarışmacıların tuvaletini nereye yaptıkları konusu oldu. İşte haberin detayları..

 

Her sene yayınlanan sezonlarıyla hayranlarının karşısına çıkan yapımcılığını ise Acun Medya’nın üstlendiği Survivor 2017 için hazırlıklarda başlandı. Dominik Cumhuriyeti’nde kurulan parkurlar ve yapılan dikkatli çalışmalar ile birlikte sevenlerine heyecanlı dakikalar yaşatan Survivor ile ilgili halk arasında birbirinden ilginç ve ilgi çekici sorulan sorular var.

Konu ile ilgili bir dönem Survivor yarışmasında yer alan Asena çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. 2011 yılında açıklamalarda bulunan Asena nereye tuvalet yaptıkları ile ilgili ise şu şekilde cevap vermişti;

“Tuvalet olmadığı için ormana yapıyorduk. Nereyi bulursak... Köpek gibiydik yani. Deniz suyunu alıyorsun, hadiii ormanın içine kadar git. Ama zamanla alışıyorsun. Deseler ki "Şu duvarın kenarına çişini yap", hayatta olmaz. Ama o ortamda ormanda yapıyorsun. Mecbursun.”

Asena’nın bu açıklamaları ile birlikte Survivor takipçileri de aydınlanmış oldu diyebiliriz. Survivor 2017 için de hazırlıklar devam ediyor. Ocak ayının sonlarına doğru başlayacak olan Survivor’da bir başka soru ise tüylerin nasıl alındığı ile ilgili soruya da şu şekilde cevap vermişti Asena;

Kıl-tüy olayanı ağaçlardaki reçine ile çözdük... Hangi ağaçtan nasıl bir yapışkan bulursam sürüyordum. Görünmüyordu ekranda. Elendikten sonra ilk yaptığım "Tüylerimiz görünüyor muydu?" diye sormak oldu.

Son Güncelleme: 27.11.2016 22:17
Yorumlar

Google+'da Paylaş