30 Ocak 2017 Pazartesi 12:23
Survıvor'da Bu Hafta Kim Elenir? Denisa mı Sadin mi Yoksa Ünlüler Cephesinden mi?
 Survıvor ‘un bu sene yarışmacılardan adaya veda edecek ilk ismi belirledi.   Veda konseyi kurulmadan önce ünlüler ve gönüllüler takımı ödül oyununda  ödül için yarıştılar.   Sonucu merakla beklenen oyunu ünlüler kazanarak aynı zamanda da bu oyunun ödülü olan balık tutma setini kazanmış oldular.  Eleme günü özellikle İlhan Mansız ve Çılgın Sedat’ın arasında yaşanan kavga güne damgasını vurdu.

Veda vakti geldiğinde eleme anı yaşanmadan önce  4 kişiden üçü takıma alınmak üzere adaya  gelen isimler oldu. En çok oy alan Şadin ve ikinci en çok oy alan Anıl gönüllüler takımını seçti. Üçüncü olan isme bir seçenek bırakmayarak, üçüncü olan Fatih’in ünlüler takımına gitmesine sebep oldular. 
4. İsim ise Acun Ilıcalı ‘nın masraflarını karşılayacağı bir hafta tatil kazandı ve adadan ayrıldı. Veda gecesinde haftanın en iyi performansları da belirlendi. Eser West ve Sema Apak en başarılı isim oldu. Eleme potasında olan, Erdi, Fulya,Berna ve Eser’den elenen Fulya oldu. Üzülerek adaya veda etti yarışmacı. Fulya   adını veren iki kişi ye hakkını helal  etmeyeceğini söyledi. Bu isimler Ogeday ve Volkan ‘dı.

Veda gecesi yaşanmadan önce dokunulmazlık oyunu oynandı ve kazanan ünlüler takımından Ogeday oldu.  Dokunulmazlık alan Ogeday Eser’in ismini verdi.

Önümüzdeki haftanın şampiyonunun ünlüler takımı olduğu gibi haberler gelmekte. Hatta Denisa gelecek eleme gecesinde veda eden isim olacak diye söylentiler var. Bakalım gelecek eleme gecesinde Survıvor adasına Denisa mı veda edecek?

 

 

Son Güncelleme: 30.01.2017 13:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş