31 Ocak 2017 Salı 15:53
Survivor Yiğit İzik kimdir? ─ Gönüllüler Kadrosu!

Survivor gönüllüler takımında yer alan Survivor Yiğit İzik kimdir? Survivor 2017'de gönüllüler takımında yarışan Survivor Yiğit İzik kimdir nerelidir kaç yaşındadır? İfşa bilgileri ve merak edilenler.. Survivor 2017 - Yiğit İzik kimdir? (Gönüllüler Takımı)

Survivor Yiğit İzik aslen İzmir'lidir. 1986 Yılında İzmir Karşıyaka'da doğan Survivor Yiğit İzik modellik yapmaktadır. Eğitim hayatına Karşıyaka'da başladı ve devam etti. YArışmacı orta ve lise yıllarında basketbol oynadı. 2009 Yılında modellik yarışmalarında kazandığı birinciliklerin ardından Modellik yapmaya başlayan Survivor Yiğit İzik, 2010 yılında Best Model  yarışmasına katılarak kariyerinden üst seviyelere tırmanmıştır.

Survivor Yiğit İzik'in şansızlıklar bir türlü peşini bırakmadı. Oyunculuk hayatı ise bu şansızlıklarından dolayı yarım kaldı. Haftada 4 gün fitness yapan Survivor Yiğit İzik, 2 yıldır evlidir. 

Yarışmacı Survivor Yiğit İzik, Boğa burcu erkeğidir, burcunun çoğu özelliğini taşımaktadır. Survivor yarışmasında da liderlik yeteneği ile ön plana çıkacağı düşünülen Survivor Yiğit İzik'in yarışmada nasıl bir performans sergileyeceğini ilerleyen günlerde göreceğiz.

Survivor Yiğit İzik sabırlı ve sınırlı bіrі olduğunu belirtmektedir ve kendini 'Hayatımın en güçlü, en farklı deneyіmіnі yaşamak istiyorum' sözleriyle tanımlamaktadır.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI

ÜNLÜLER TAKIMI

Son Güncelleme: 24.01.2017 20:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş