03 Şubat 2017 Cuma 11:14
Survivor yeni bölüm Ünlüler’den Eser West’e Tepki!
 TV8 ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Survivor’da heyecan devam ediyor. Programın yeni bölümünde Ünlüler’den Eser West’e tepki yağdı! İşte detaylar..

 

Her bölümü heyecan ve gerilim içinde geçen Survivor’da her hafta yaşanan gelişmeler yarışmanın seyrini değiştiriyor ve yarışmacılar taraflarını belli etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Serhat Akın ile büyük bir tartışma içerisine giren Eser West Ünlüler takımından da büyük eleştiri aldı.

Furkan’a söylenen lafın ardından Eser West ile Serhat Akın arasında yaşanan büyük tartışmada Eser, “ Boğaymış, boğa mısın sen? “ açıklamalarının ardından Serhat Akın adeta çılgına dönmüştü.

İki hafta üst üste başarı sıralamasında birinci olan Eser West hakkında açıklamalarda bulunan Furkan Kızılay, “Valla Eser birinci oldu ama bazen birinci olmaktansa adam olmak daha önemlidir” açıklamalarında bulundu.

Öte yandan Survivor Ünlüler takımının önemli isimlerinden olan Sedat da Saygı sınırını çok aşıyor. Sevinç tepkileri çok abartı” açıklamalarında bulundu.

Serhat Akın ise tartıştığı Eser West için “Beni patlama noktasına getirdi. İnşallah tsunami falan gelir de adalarımız birleşmez” açıklamalarında bulundu.

Son Güncelleme: 03.02.2017 11:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş