26 Ocak 2017 Perşembe 14:29
Survivor Volkan kimdir Volkan Çetinkaya kaç yaşında mesleği
 Survivor’da ilk haftayı geride bıraktık. Gönüllüler takımında performansıyla göz dolduran ve ilk dokunulmazlık sembolünün sahibi olan Volkan Çetinkaya’yı sizler için daha yakından tanımaya çalıştık. İşte Survivor Volkan ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Cumartesi, Pazar, Pazartesi ve Salı akşamları ekranlarda olmaya devam eden Survivor’da ilk hafta geride kaldı ve yarışmanın ilk haftasında elenen isim Gönüllüler takımından Fulya Şahin olmuştu.Gönüllüler takımının en dikkat çeken isimlerinden bir tanesi de Volkan Çetinkaya oldu.

Gerek oyun içi performansı ile gerek ise takımdaki duruşu ile büyük gözdağı veren Volkan Çetinkaya aynı zamanda dokunulmazlık sembolünü alarak haftaya damgasını vurmuştu.

Volkan Çetinkaya kimdir?

Survivor’da bu sezon fazlasıyla sporcu yarışmacı görmek mümkün. Bu yarışmacılardan bir tanesi de Volkan Çetinkaya oldu. Volkan Çetinkaya 1983 yılında dünyaya gelmiştir. Sportif faaliyetleri işe ön plana çıkan Volkan Çetinkaya eski bir TSK personelidir.

TSK Ordu Milli Takımında futbol oynayan Volkan Çetinkaya aynı zamanda atletizm ve yüzme antrenörlüğü de yapmaktadır. 2017 Survivor’ın sporcu kökenli isimlerinden olan Volkan Çetinkaya  disiplin ve sporcu geçmişi ile ön plana çıkıyor.

“Türk askeri her zaman başarılı olmuştur. Bunu sen kanıtlayacaksın.” Tarzında yorumlarla destek alan Volkan Çetinkaya “ Bu yarışmayı kazanacağım başka yolu yok. “ açıklamaları ile de ne kadar iddialı olduğunu göstermişti.

Son Güncelleme: 31.01.2017 15:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş