12 Ocak 2017 Perşembe 00:02
Survivor Türkiye hangi günler yayınlanacak?
Survivor 2017 bomba gibi geliyor, AcunMedya Survivor 2017 Türkiye hafta içi ve hafta sonları hangi günler ekranlarda olacak, Survivor hangi günler yayınlanacak diye merak edenler için hazırladığımız haberimizde ayrıca Survivor ünlüler ve gönüller kadarosunda yer alan yarışacıların adlarınıda bulabilirsiniz.

21 Ocak 2017 Cumartesi akşamı sevenlerinin karşısında olmaya hazırlanan Survivor ile ilgili en çok merak edilen konulardan bir tanesi de hangi gün yayınlanacağı ile bilgi oldu. Survivor 2017 yayın günleri ile ilgili haberimiz sizlerle!

Acun ILICALI, Acun Medya tarafıdan TV8 ekranlarında yayınlanan ve bir çok kişi tarafından ilgiyle izlenen Survivor'un hangi günlerde yayınlanacağı belli oldu! Survivor 2017 Ünlüler ─ Survivor 2017 Gönüllüler yeni sezon yeni bölümleri ile Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi, Salı günleri saat 20.00'de yayınlanacak.

Survivor reyting rekorları kırmak için bomba gibi bir kadro ile TV8'de yayınlanack. Yayınlandığı her sene reytingleri alt üst eden ve her bölümü merakla takip edilen Survivor’da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Programın yapımcılığını üstlenen Acun Ilıcalı Survivor’ın 21 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’de TV8 ekranlarında olacağını açıkladı.


Survivor Ünlüler ve Gönüllüler kadrosunda kimler var?

Tarihin belli olmasının ardından Acun Ilıcalı Gönüllüler ve Ünlüler takımının son şekillenmiş halini de açıkladı.

Survivor 2017 Türkiye Ünlüler : İlhan Mansız, Serhat Akın, Tarık Mengüç, Dj Berna Öztürk, Seda Demir, Çılgın Sedat, Pınar Saka, Sema Apak, Milli Boksör Adem Kılıçcı, Şahika Ercümen ve Sabriye Şengül

Survivor 2017 Türkiye Gönüllüler : Gökhan Gözüken, Fulya Şahin, Ogetay Girişken, Denisa, Elif Sadoğlu, Eser West, Burçak Tuncer, Tuğçe Melis Demir, Volkan Çetinkaya

Survivor hangi günler yayınlanacak?

Survivor hangi günler yayınlanacak? 2017 Survivor yayın günleri belli oldu! Survivor’ın ilk etapta cumartesi, Pazar ve pazartesi akşamları TV8 ekranlarında olması bekleniyor. Ardından eleme geceleri ve oyunlar arttıkça Survivor’’ın yayın günlerinin artması bekleniyor. Survivor bu sezon yaklaşık 5.5 ay yayında kalacak.
Son Güncelleme: 12.01.2017 00:21
Yorumlar

Google+'da Paylaş