31 Ocak 2017 Salı 15:50
Survivor Tuğçe Melis Demir kimdir? ─  Gönüllüler İfşası!

Survivor gönüllüler takımında yer alan Tuğçe Melis Demir imdir? Survivor 2017'de gönüllüler takımında yarışan Tuğçe Melis Demir kimdir nerelidir kaç yaşındadır? İfşa bilgileri ve merak edilenler.. Survivor 2017 - Tuğçe Melis Demir kimdir? (Gönüllüler Takımı)

TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor’ın yeni sezonu 21 Ocak Cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Yarışmanın açıklanan takımlarının ardından yarışmacıları sizler için yakından tanımaya devam ediyoruz. Gönüllüler kadrosunda yer alan Tuğçe Melis Demir ile ilgili bilgiler sizlerle!

Acun Medya önderliğinde yoluna devam eden ve her bölümünde reytinglerde üst sıralarda yer alan Survivor 2017 sezonuyla 21 Ocak Cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Acun Ilıcalı tarafından açıklanan kadroların ardından sosyal medyada tanıtım videoları da sergilendi.

Survivor hayranlarını yine dopdolu heyecan ve gerilimi hat safhası yüksek bir Survivor sezonu bekliyor. Gönüllüler takımında yer alan Tuğçe Melis Demir’i sizler için yakından tanımaya çalıştık.

Son Güncelleme: 24.01.2017 20:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş