30 Ocak 2017 Pazartesi 00:46
Survıvor sms ücretleri ne kadar sms yerine ulaştı mı?
Survivor SMS nasıl atılır, SMS ücreti ne kadar işte survivor'da oy kullanacak ya da sevdikleri adayları desteklemek isteyen izleyiciler sms ücretlerini merak etmeye başladılar. Peki attığım sms gitti mi oyn olarak sayıldı mı? İşte cevabı..

Eleme adayının adını yazıp 1890'a gönderiyoruz. Survivor'u izliyorsanız sevdiğiniz ve survivor'da olmasını ya da adada kalmasını istediğiniz aday için sms kullanabilirsiniz. SMS ile destekleyeceğiniz aday adada kalmaya devam edecek, az sms alan yarışmacı ise adadan ayrılacak. Survivor da ada kalmasını istediğiniz adayı smslerinizle destekleyebilirsiniz..

Survivor'da desteklediğiniz yarışmacı adayının adının telefonunuzun mesaj kısmına yazıp 1890 sms atabilirsiniz.

SMS ÜCRETLENDİRME NASIL?

Survivor'da desteklediğiniz yarışmacı için gönderdiğiniz SMS'ler belirli bi ücrete tabi, Örneğin yarışmada İlhan Mansız'ı desteliyorsunuz. ILHAN yazıp 1890'a yolladığınız sms İlhan'ın hanesine yazılıyor. Ya da Ogeday için OGEDAY yazıp 1890'a gönderdiğiniz sms Ogeday'ın hanesine yazılıyor. 1 SMS 2.69 TL (Türkiye Operatörleri) olarak belirlenmiştir. Ancak ben sms göndermeyeceğim TV8 yan ekran kullanarak oyumu kullanmak istiyorum derseniz bun karşığıda 2.5 TL kredi kartı ile ya da mobil ödeme ile işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz..

ATTIĞIMIZ SMS YERİNE ULAŞIR MI?

Survivor'da desteklediğiniz aday için gönderdiğiniz sms yerine ulaşır, sms gittikten sonra oy kullandığınız için teşekkür mesajı gelmektedir. 
Son Güncelleme: 31.01.2017 16:22
Yorumlar

Google+'da Paylaş