31 Ocak 2017 Salı 16:08
Survivor SMS sonuçları - Survivor oy sıralaması acunn com Oylama Sonuçları!
Survivor SMS sonuçları / Survivor oy sırlaması acunn.com Oylama Sonuçları (Acunn) Survivor ünlüler ve Gönüllüler sıralaması sonuçları ve 31.01.2017 survivor oy sıralaması, 2. hafta survıvor halk oylaması sıralaması burada olacak! Survivor 2. Hafta Kim elenecek, Sadin elenecek mi, Survivor 31 Ocak Sms oylama sonuçları yine heyecana sahne olacak, acun medya tarafından ve acunn.com'dan eleme heyecanı takip edilecek, sms halk oy sonuçları an be an yerelhaber.tv'de olacak!

Survivor yeni bir eleme gecesi ile 2. hafta ekranlarda olacak. 31 Ocak 2017'de yayınlanacak bölümde SMS'e kalan yarışmacılardan hangisinin eleneceğine karar verilecek, Acun ILICALI tarafından halkın verdiği sms oyları açıklanacak ve adaya en az sms alan yarışmacı veda edecek? Peki adaya veda edecek survivor'dan elenecek yarışmacı kim olacak? 

31 Ocak Salı SMS Sonuçlarına göre adaya kim veda edecek?

Survivor 31 Ocak Salı günü yayınlanacak eleme gecesi için adları yazılacak yarışmacılar pazar akşamı yayınlanacak Ödül Oyunu ve Dokunulmazlık Oyunu sonucunda belli olacak, dokunulmazlığı kaybeden takım ada konseyine çıkacak ve sms için bir aday belirleyecek, ada konseyinda adı en çok yazılan yarışmacı adadan gitmek için eleme potasına girmiş olacak.

31 Ocak Survivor SMS Halk Oylamasına çıkacak isimler (yarışmacılar) şöyle;

SIRA YARIŞMACI ADI OYUN ADEDİ GALİBİYETİ MAĞLUBİYETİ ALDIĞI PUAN
1 SEDA DEMİR 10 4 6 8
2 SABRİYE ŞENDÜL 6 3 3 5
3 DENİSA GÜLTEKİN 8 3 5 4
4 SADİN BAKIR 0 0 0 0

surivvor sms sonuclari, 31 Ocak survivor sms sonuclari, 31 Ocak sörvayvır sms sonuçları  SMS sıralama sonuçları, 31 Ocak sms sonucu, bu hafta sörvayvır sms sonuçları  survivor sms sonuçları acunn.com

Survıvor sms ücretleri ne kadar sms yerine ulaştı mı?

Odegay geçen haftaki hataya düşmeyeceğini belirtti. Bireysel Dokunulmazlık oyunun galibi eleme gecesi için Sadin Bakır adının tabelaya yazılmasının sağladı. Ünlüler ve Gönüllüler arasında devam eden kıyasıya rekabette kazanan taraf Ünlüler olunca Gönüllüler Ada Konseyine gitmek zorunda kaldı, konseyden Denisa'nın adı çıktı. 

 29 Ocak Pazar Survivor Dokunulmazlık Oyunu!

Pazar gecesi Bireysel Dokunulmazlık Ödülünü kazanan İlhan Mansız, dördüncğ eleme adayı olarak Sabriye Şengül ismini verdi.  Dokunulmazlık Oyunu Kaybeden taraf bu sefer Ünlüler oldu ve eleme gecesinde bir adayın adını belirlemek için konseye gittiler konseyde ismi en çok yazılan yarışmacı Seda oldu ve haftanın elem adaylarıda bu şekilde tamamlanmış oldu. Peki şimdi ne olacak, 31 Ocak Sms Halk Oylaması ile bu dört adaydan en az oyu alan yarışmacı elenecek, bu hafta elem adayları arasında daha önceden tanınan bir aday yok.

Yukarıdaki tabloya bakıldığında Sedam Demir performans açısından diğer eleme adayları arasında en iyi konumda olan yarışmacı, Sabriye Şegül ise Seda Demir gibi yarışmalarda yine Seda kadar iyi durumda, oynadığı 6 oyundan 3'ünü kazanmış 3'ünü ise kaybetmiş olarak karşımızda. Denisa ise oda oynadığı 8 yarışmadan 5 'ini kaybetmiş 3'ünü ise kazanmış durumda bu tabloya bakıldığında sms halk oylamasında en az oyu alan yarışmacı perfromans açısında iyi durumda olmayan yarışmacı olarak karşımıza çıkıyor. Bu tabloda Sadin Bakır elenecek gibi görünüyor...


Survivor SMS Sonuçları ─ Gönüllüler ve Ünlüler sms sıralaması ne oldu?
Son Güncelleme: 16.02.2017 01:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş