07 Şubat 2017 Salı 21:56
Survivor SMS Sonuçları nedir Gönüllüler ve Ünlüler sms sıralaması nasıldır? (14 Şubat 2017)

Survivor 2017 Yarışmasından üçüncü elenen kişi 14 Şubat'da yapılacak ada konseyinde açıklanacak. Acun Ilıcalı tarafından yapılacak açıklamada daha önce SMS'e aday olarak çıkan Erdi, Denisa, Adem ve Sabriye Şengül'en bir kişi adaya veda edecek. Survivor'a veda edecek isim açıklandıktan sonra elenen yarışmacı arkadaşları ile vedalaştıktan sonra adadan ayrılacak

Beyoğlu 3. Noteri tarafından Acun Ilıcalı'ya canlı olarak iletilecek olan survivor sms sonuçları neticesinde en az oyu alan kişi için Survivor macerası son bulacak. Survivor'a katılırken büyük ümitlerle katılan bu dört yarışmacıdan birisi için survivor macerası son bulacak. 

 Survivor 2017'de dördüncü eleme gecesi yapıldı. Survivor sms sonuçlarına göre bu hafta kaybeden her iki takımdan yapılan oylama sonucuna göre bir yarışmacı Survivor Adasına veda etti. Sms Sonuçlarına göre elenen yarışmacı hangi takımdan oldu sorucu sms sonuçları ile cevabını buldu. Son zamanların en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan Survivor yine izlenme rekorları kırmaya devam edecek. Acun ILICALI'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı yarışma programı bütçesi ile de çok konuşuldu.

Survivor yeni bir eleme gecesi 19. bölümde ekranlarda olacak. Acunn sms sonuçları burada! 14 Şubat 2017'de yayınlanacak bölümde SMS'e kalan 5 yarışmacıdan hangisinin eleneceğine karar verilecek, Acun ILICALI tarafından halkın verdiği sms oyları açıklanacak ve adaya en az sms alan yarışmacı veda edecek? Peki adaya veda edecek survivor'dan elenecek yarışmacı kim olacak? 

14 Şubat Salı Survivor SMS Sonuçlarına göre adaya kim veda edecek?

Survivor 14 Şubat Salı günü yayınlanacak eleme gecesi için adları yazılacak yarışmacılar cumartesi ve pazar akşamı yayınlanacak Dokunulmazlık Oyunu sonucunda belli olacak, dokunulmazlığı kaybeden takım ada konseyine çıkacak ve sms için bir aday belirleyecek, ikinci aday ise bireysel dokunulmaz tarafından belirlenecek ve böylece iki kişi adadan gitmek için eleme potasına girmiş olacak.

14 Şubat Survivor SMS Halk Oylamasına çıkacak isimler (yarışmacılar) şöyle;

SIRA YARIŞMACI ADI OYUN ADEDİ GALİBİYETİ MAĞLUBİYETİ ALDIĞI PUAN
1 SADİN BAKIR 10 4 6 8
2 YİĞİT İZİK 6 3 3 5
3 GÖKHAN GÖZÜKAN 8 3 5 4
4 ERDİ ÜNVER 8 3  5  3
5  ELİF ŞADOĞLU 8 3  5  3

surivvor sms sonuclari, survivor sms sonuclari, sörvayvır sms sonuçları surivvor sms sonuclari, survivor sms sonuclari, sörvayvır sms sonuçları   14 Şubat Survivor SMS Sonuçları (Acunn.Com) 14 Şubat Survivor SMS Sonuçları (Acunn.Com)

Survıvor sms ücretleri ne kadar sms yerine ulaştı mı?


Volkan birkez daha bireysel dokunulmazlığın sahibi oldu ve eleme gecesi için Erdi Ünver adının oylamaya çıkmasını sağladı. Ünlüler ve Gönüllüler arasında devam eden kıyasıya rekabette kazanan taraf bir ünlüler bir gönüllüler olunca her iki takımdan da eleme adayları çıkmak zorunda kaldı
 

Pazar gecesi Bireysel Dokunulmazlık Ödülünü kazanan Çılgın Sedat , dördüncü eleme adayı olarak Adem Kılıçcı ismini verdi.  Dokunulmazlık Oyunu Kaybeden taraf bu sefer yine gönüllüler oldu ve eleme gecesinde bir adayın adını belirlemek için konseye gittiler konseyde ismi en çok yazılan yarışmacı Gökhan oldu ve haftanın elem adaylarıda bu şekilde tamamlanmış oldu. Peki şimdi ne olacak, 14 Şubat Sms Halk Oylaması ile bu dört adaydan en az oyu alan yarışmacı elenecek, bu hafta elem adayları arasında daha önceden tanınan bir aday yok.

Yukarıdaki tabloya bakıldığında Gökhan performans açısından diğer eleme adayları arasında en iyi konumda olan yarışmacı, Yiğit İzik ve Elif Şadoğlu gibi yarışmalarda yine Gökhan kadar iyi durumda, oynadığı 6 oyundan 3'ünü kazanmış 3'ünü ise kaybetmiş olarak karşımızda. Elif ise oda oynadığı 8 yarışmadan 5 'ini kaybetmiş 3'ünü ise kazanmış durumda bu tabloya bakıldığında sms halk oylamasında en az oyu alan yarışmacı perfromans açısında iyi durumda olmayan yarışmacı olarak karşımıza çıkıyor. Bu tabloda Yiğit elenecek gibi görünüyor...

SERHAT AKIN & ESER WEST KAVGASI

Survivor 14 Şubat Salı akşamına SMS elemelerinden önce Serhat Akın ve Eser West kavgası damgasını vurdu. Ünlüler ve Gönüllüler arasında oynanan ödül oyunun ilk turunu Gönüllüler kazandı, ikinci turu ise Ünlüler kazandı yarışma böylelikle final turuna kalmış oldu. 
Survivor SMS Sonuçları haberimizde! Survivor Final turunda Ünlüler takımında yer alan Serhat Akın ve Eser West arasında tartışma yaşandı. 


ELENEN KİM?

Survivor 14 Şubat eleme sonuçları açıklandı. Survivor 2017 ilk eleme gecesinde Gönüllülerden veya ünlülerden bir yarışmacı adaya veda etti.

KİM KAÇ SMS ALDI

Survivor SMS Sonuçları Sıralaması - Noter sonuçları yayınlandı. Survivor SMS Sonuçları belli oldu. Hangi yarışmacının ne kadar oy aldıığı Acun ILICALI tarafından açıklandı. 

SURVİVOR SMS OY SONUÇLARI
 

Yarışmacı Adı: Aldığı SMS Oy Sayısı:
Survivor Erdi 12.000 Sms
Survivor Elif 9.000  Sms
Survivor Gökhan 7.000  Sms
Survivor Yiğit 1.400  Sms
Survivor Sadin 1.400  Sms

GEÇEN HAFTA SEDA NEDEN ELENDİ

Survivor SMS Sonuçları açıklandı. Erdi'nin önceki yarışmalardan kemikleşmiş bir hayran grubu var ve bu grup onlar için SMS oyu kullandı. Erdi ise yarışmalarda gösterdiği performans ile oy aldı, burada en şansız olan Denisa idi, o da 1.400 oy alarak elenen aday oldu. Denisa bazı yarışmacılara hitaben hakkını helal etmediğini hakkının yendiğini belirtti.
Survivor SMS Sonuçları için tıklayınız

Son Güncelleme: 28.03.2017 21:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş