27 Ocak 2017 Cuma 22:04
Survivor sms sonuçları (halk oylama) kim elendi? ─ Acunn.com
Acun Survivor SMS sonuçlarını açıklıyor. Survivor birinci hafta adaya veda edecek isim sms halk oylaması ve tv8 yan uygulaması ile belli oluyor. Yapılacak sms oylama neticesinde adaya bir yarışmacı veda edecek? Peki 24 Ocak Salı adaya veda edecek yarışmacı kim olacak? Acunn sms oylama sonuçları ve gelişmeler burada!

24 Ocak Survivvor SMS Soonuçları!

Survivor'da eleme gecesi neler yaşanacak adaya veda edecek yarışmacı kim olacak gece saat 00'da yerelhaber.tv'de olacak! Survivor SMS oylama sonuçları ve elenen yarışmacıya ait bilgiler haberimizde! Bu gece adaya kim veda edecek? Kırın kırana yaşanan mücadelere ve hayallerine veda edecek isim bu gece açıklanacak! Detaylar bekleniyor.

Survivor'da kim elendi?

Survivor Dokunulmazlık oyununda kaybedeb Gönüllüler takımı ada konseyine gitti ve 4 isim eleme adayı olarak belirlendi. Survivor ada konseyi yapılan oylama neticesinde dört yarışmacının isimi eleme potasına girdi. Yapılan oylmada en çok oy Elif ve Erdi'ye çıktı. Böylelikle Erdi ve Elif ilk adaylar oldu. Karşılarında ise Fulya ve ESER çıktı! Yapılacak Survivor SMS Oylaması sonuçlarına (Halk Oylaması) göre en düşük oyu alan yarışmacı adaya veda edecek. Survivor 24 Ocak SMS oylama sonuçları ve elenen yarışmacı yerelhaber.tv'de olacak.

Acun Medya; Survivor SMS Sonuçları Halk Oylama sırlaması belli olduğu anda burada! Peki survivor sms sonuçlarına göre adaya kim veda edecek,  Survivor 2017'de yeni gelişmeler be daha fazlası sizlerle olmaya devam edecek!

Survivor Eser West kimdir?

Eser West 1990 yılında ABD’nin New York kentinde dünyaya gelmiştir. Vücudunun büyük bir bölümünü dövme kaplayan Eser West’in asıl mesleği ise öğretmenliktir.

1.75 boyunda olan ve 80 kilo ağırlığında olan Eser West’in babası ABD’lidir. La Guardia Community College üniversitesinde eğitim hayatını tamamlayan Eser West kısa bir süre önce ise Hande Yener’in klibinde yer almıştır.

Survivor Erdi Kimdir?

TV8 de yayınlanan göz6 yarışması programında finalist olan Erdi Ünver Survivor'a katılma hakkını kazandı. Survivor 2017 ye dahil olan son aday olarak karşımıza çıkan Erdi Ünver göz6 yarışmasında birinci olarak ekranların en gözde yarışması Survivor 2017 katılma Hakkı kazandı. Göz6 yarışmasında gösterdiği performans ile izleyicinin ve yapım ekibinin beğenisini kazanan Erdi Ünver yeni sezonda Survivor 2017 de kıyasıya mücadele edecek Erdi Ünver Survivor yarışmasında gönüllüler takımında yer alacak.

Göz6 yarışmacısı Berna Keklikler, Survivor 2017 yarışmasına katılan son aday oldu. Tv8’de yayınlanan Göz6 yarışma programında şampiyon olan Berna Keklikler, bіrіncіlіk ödülü olarak Survivor 2017’e katılmaya hak kazandı. Göz6 yarışmasında erkeklerin şampiyonu Erdi Ünver olurken, kızlardan ise Berna Keklikler şampiyon oldu ve ada biletini aldı.

Fulya Şahin kimdir

1990 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir özel bir havayolunda hosteslik yapmaktadır. Trakya Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu'ndan mezun olmuş.  Daha önce sporun birçok dalı ile ilgilenmiştir .1.74 boyunda 55 kilogram ağırlığındadır. Sarı saçlı mavi gözlü olur güzelliği ile de dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır koyu bir Galatasaray taraftarı olduğunu söylemektedir. Hentbol ve atletizm gibi sporlarla da yakından ilgilenmiştir. Gönüllüler takımı tanıtım filminde “Adımı akıllara kazımaya geldim” mesajıyla iddiasını ortaya koyan Fulya Şahin, yarışmaya renk katacak.

SURVİVOR SMS OY SONUÇLARI

Yarışmacı Adı: Aldığı SMS Oy Sayısı:
Survivor Eser West 12.000 Sms
Survivor Erdi 9.000  Sms
Survivor Berna 7.000  Sms
Survivor Fulya 1.400  Sms


FULYA NEDEN ELENDİ

Survivor SMS Sonuçları açıklandı. Eser West ve Erdi'nin önceki yarışmalardan kemikleşmiş bir hayran grubu var ve bu grup onlar için SMS oyu kullandı. Berna ise yarışmalarda gösterdiği performans ile oy aldı, burada en şansız olan Fulya idi, o da 1.400 oy alarak elenen aday oldu. Fulya bazı yarışmacılara hitaben hakkını helal etmediğini hakkının yendiğini belirtti.

SMS SONUÇLARI VE SIRALAMA İÇİN TIKLAYINIZ

Son Güncelleme: 25.01.2017 23:32
Yorumlar

Google+'da Paylaş