14 Şubat 2017 Salı 18:33
Survivor SMS Sonuçları (Acunn.Com) 14 Şubat sms sıralaması!

Survivor 2017'de heyecan kaldığı yereden devam ediyor. Dördüncü haftada eleme gecesi bu akşam yaşanacak, Gönüllüler'den 5 yarılmacı eleme adayı olarak halkın karşısına çıkıyor. Yapılacak Survivor SMS Halk oylamasında bir yarışmacı elenecek. Survivor sms sırlaması ile belirlenecek bir aday Survivor adası ve hayallerine veda edecek? Peki elenen kim olacak, hangi yarışmacı elenecek? SMS Oy sırlamasına göre en az oyu alacak yarışmacı adaya veda edecek.

Survivor 14 Şubat SMS Oylaması ile karşınızda. Gönüllüler takımından bir kişi elenecek, 14 yarışmacı ile Survivor'a devam eden gönüllülerden bir kayıp ile yarışmacılar eşitlenmiş olacak. Bu akşam kim elenecek, heyecanlı dakikalarda sizlerleyiz.

Halk oylaması 12 Şubat akşamı başladı, 14 Şubat akşamı survivor sms halk oylaması sonuçları açıklanacak. Noter onaylı sonuçlara göre adaya bir yarışmacı veda etmek zorunda kalacak. 

Adaya kim veda edecek? Erdi mi, Yiğit mi, Gökhan mı, Sadin mi yoksa Elif mi olacak? Yarışma sonucunda elenecek adayı yerelhaber.tv'den takip edebilirsiniz. 

12 ŞUBAT SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 12 Şubat Ada konseyinde dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı bir kez daha eleme adayı belirlemek için konseyde oy kullandılar. Konseyde ençok gitmesini istediği yarışmacıların adını yazan yarışmacılar en fazla oyu Gökhan'a yazdı ve Gökhan 6 Oy ile 4. eleme adayı oldu. 12 Şubat ada konseyinde Gönüllüler takımı oynadıkları 2 dokunulmazlık oyununu da kaybettikleri için üzgün olduklarını ancak oyunun kuralı gereği adalarından bir kişinin gideceğini söylediler.

Daha Sonra Acun Ilıcalı Eser West'e Söz verdi. Eser işinin çok zor olduğunu söylerek Elif'in ismini söyledi. Böylece bu hafta sms'e çıkacak isimler Erdi, Yiğit, Gökhan, Sadin ve Elif Oldu

Acun Ilıcalı ve takımlar kendi performanslarını değerlendirdi. Ünlüler takımı cuma günü oynadıkları ödül oyununu kaybettikleri için üzgün oldukların ancak daha sonra iki dokunulmazlığı kazanarak moral bulduklarını söylediler. Gönüllüler takmıı ise Survivor'un en önemli oyununun dokunulmazlık oyunu olduğunun altını çizdi ve bu hafta iki oyunu da kaybederek adalarından birisini gönderecekleri için büyük hayal kırıklığı yaşadıklarını itiraf ettiler. 

ESER KİMİN ADINI SÖYLEDİ?

Bireysel Dokunulmazlık sembolünü kazanan Eser ise yaşadıkları bu durumdan dolayı üzgün olsa da Bireysel dokunulmazlığı kazandığı için üzgün olduğunu söyledi ve daha sonra adadan gitmesini istediği adayın ismini açıkladı. Eser'in söylediği isim sonrası 14 Şubat sms oylamasına çıkacak isimler belli oldu.

SURVİVOR SMS OY SONUÇLARI

Yarışmacı Adı: Aldığı SMS Oy Sayısı:
Erdi (Gönüllüler)
Yiğit (Gönüllüler)
Gökhan (Gönüllüler)
Sadin (Gönüllüler)
Elif (Gönüllüler)

surivvor sms sonuclari, survivor sms sonuclari, sörvayvır sms sonuçları surivvor sms sonuclari, survivor sms sonuclari, sörvayvır sms sonuçları  survivor sms sonuçları acunn.com 14 Şubat Survivor SMS Sonuçları (Acunn.Com) 14 Şubat Survivor SMS Sonuçları (Acunn.Com)

Survıvor sms ücretleri ne kadar sms yerine ulaştı mı?

Survivor Yarışmacıları Kimler?

Survivor Ünlüler Takımı Yarışmacıları

Survivor Ünlüler: Son Durum:
İlhan Mansız Yarışmada
Furkan Kızılay Yarışmada
Tarık Mengüç Yarışmada
Sedat Karputlu Yarışmada
Seda Demir Elendi
Serhat Akın Yarışmada
Berna Öztürk Yarışmada
Sema Apak Yarışmada
Pınar Saka Yarışmada
Sabriye Şengül Yarışmada
Şahika Ercümen Yarışmada
Fatih Hürkan Yarışmada

Survivor Gönüllüler Takımı Yarışmacıları

Survivor Gönüllüler: Son Durum:
Eser West Yarışmada
Gökhan Gözükan Yarışmada
Ogeday Girişken Yarışmada
Volkan Çetinkaya Yarışmada
Tuğçe Melis Demir Yarışmada
Denisa Elendi
Anıl Karakurt Yarışmada
Elif Şadoğlu Yarışmada
Burçak Tuncer Yarışmada
Berna Keklikler Yarışmada
Erdi Ünver Yarışmada
Sadin Bakır Yarışmada
Fulya Şahin Elendi


Survivor SMS Sonuçları için tıklayınız

Son Güncelleme: 10.03.2017 13:45
Yorumlar

Google+'da Paylaş