10 Şubat 2017 Cuma 22:04
Survivor sms sonuçları 7 Şubat 2017 kim elendi (acun.com)

Survivor 7 Şubat Son Bölüm Kim elendi? (acun.com) Ada konseyinde noter onaylı sonuçları açıklayan Acun ılıcalı yaptığı açıklamada en az sms oyu alarak bu hafta adadan ayrılacak ismi açıkladı. İsmini açıkladığı kişi arkadaşlarına veda ederek adadan ayrıldı. Adadan kim gitti? Bu hafta surivor'da kim elendi?

7 ŞUBAT BU HAFTA SURVİVOR'dan KİM ELENDİ? 

Survivor kim elendi sorusu 7 Şubat tarihinde ada konseyin de yapılan açıklamaya göre elenen yarışmacı belli oldu. sms'e adayı çıkan 4 isimden Erdi daha önce katıldığı yarışmadan dolayı eleme olasılığı zaten pek görülmüyordu. Son yapılan açıklamaya göre elenen yarışmacı noter onaylı sonuçlara göre en düşük sms'i alan kişi oldu.

Elenen kişiyi duyan takım arkadaşları büyük bir şok geçirdi ve arkadaşlarından ayrılacakları için çok üzüldüler. Her yönü ile hem dram hemde eğlence oluşturan program Survivor'da 7 Şubat Salı günü toplamda adadan ayrılan 3. isim oldu. Daha önce elenen isimler ilk olarak Fulya ŞAHİN, ikinci ise Seda DEMİR olmuştu. Yayınlandığı her bölümde heyecan tufanına neden olan Survivor yeni bölümü ile kimin eleneceği sorusuna cevap verdi.

ADADAN KİM GİTTİ?

Elenerek adadan ayrılan isim survivora veda eden 3. kişi oldu. Bu hafta eleme adayları 2 kişi ünlüler takımından 2 kişi ise gönüllüler takımından çıkmıştı. Çıkan adaylar arasından ise elemeye en yakın isimler olarak Denisa ve Sabriye gösterilmişti. Yapılan açıklamaya göre noter onaylı sonuçlar neticesinde elenen yarışmacı arkadaşları ile vedalaşarak ada'dan ayrıldı. 
Survivor SMS Sonuçları için tıklayınız

Son Güncelleme: 20.02.2017 23:34
Yorumlar

Google+'da Paylaş