30 Ocak 2017 Pazartesi 01:29
Survivor Sms e kalan eleme adayları açıklandı!
Survivor 31 Ocak eleme gecesi için adları yazılan yarışmacılar belli oldu. Survivor'da bu hafta dört yarışmacı sms halk oylamasına çıkacak, zorlu geçen bir haftadan sonra Gönüllüler iyice yıpranmış durumda, Ünlüler ise şuanda sessizliğini koruyor ancak orada da kazanlar kaynamaya başladı bile, geçen hafta bir yarışmacılarını kaybeden ünlülerde itiraflar ardı ardına geldi. 

Odegay geçen haftaki hataya düşmeyeceğini belirtti. Bireysel Dokunulmazlık oyunun galibi eleme gecesi için Sadin Bakır adının tabelaya yazılmasının sağladı. Ünlüler ve Gönüllüler arasında devam eden kıyasıya rekabette kazanan taraf Ünlüler olunca Gönüllüler Ada Konseyine gitmek zorunda kaldı, konseyden Denisa'nın adı çıktı. 

 29 Ocak Pazar Survivor Dokunulmazlık Oyunu!

Pazar gecesi Bireysel Dokunulmazlık Ödülünü kazanan İlhan Mansız, dördüncğ eleme adayı olarak Sabriye Şengül ismini verdi.  Dokunulmazlık Oyunu Kaybeden taraf bu sefer Ünlüler oldu ve eleme gecesinde bir adayın adını belirlemek için konseye gittiler konseyde ismi en çok yazılan yarışmacı Seda oldu ve haftanın elem adaylarıda bu şekilde tamamlanmış oldu. Peki şimdi ne olacak, 31 Ocak Sms Halk Oylaması ile bu dört adaydan en az oyu alan yarışmacı elenecek, bu hafta elem adayları arasında daha önceden tanınan bir aday yok. 

31 Ocak Survivor SMS Halk Oylamasına çıkacak isimler (yarışmacılar) şöyle;

SIRA YARIŞMACI ADI OYUN ADEDİ GALİBİYETİ MAĞLUBİYETİ ALDIĞI PUAN
1 SEDA DEMİR 10 4 6 8
2 SABRİYE ŞENDÜL 6 3 3 5
3 DENİSA GÜLTEKİN 8 3 5 4
4 SADİN BAKIR 0 0 0 0

Yukarıdaki tabloya bakıldığında Sedam Demir performans açısından diğer eleme adayları arasında en iyi konumda olan yarışmacı, Sabriye Şegül ise Seda Demir gibi yarışmalarda yine Seda kadar iyi durumda, oynadığı 6 oyundan 3'ünü kazanmış 3'ünü ise kaybetmiş olarak karşımızda. Denisa ise oda oynadığı 8 yarışmadan 5 'ini kaybetmiş 3'ünü ise kazanmış durumda bu tabloya bakıldığında sms halk oylamasında en az oyu alan yarışmacı perfromans açısında iyi durumda olmayan yarışmacı olarak karşımıza çıkıyor. Bu tabloda Sadin Bakır elenecek gibi görünüyor...

Son Güncelleme: 31.01.2017 14:34
Yorumlar

Google+'da Paylaş