07 Şubat 2017 Salı 20:32
Survivor Sema Apak Kaç Yaşında kimdir? (Yaşı Doğum Yeri Kısa Biyografisi)  ─ Ünlüler Kadrosu

Survivor ünlüler takımında yer alan Sema Apak kimdir? Survivor 2017'de ünlüler takımında yarışan Sema Apak kimdir nerelidir kaç yaşındadır? İfşa bilgileri ve merak edilenler.. Survivor 2017 - Sema Apak kimdir? (Ünlüler Takımı)

Survivor 2017 yarışmacıları arasında yer alan Sema Apak kimdir, nerelidir hayatı ve biyografisi hakkında merak edilen bilgilerin sizler için sayfamızda derledik. Survivor 2017 yarışmacıları uzun süredir  merak ediliyordu yarışmacılarının açıklanması ile birlikte kim oldukları ile ilgili detayları sizler için sayfamıza paylaşmak istedik. Survivor 2017 yarışmacılarından Semra Abak kimdir sorusunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Sema Apak kimdir

17 Ağustos 1985 tarihinde Bursa'da dünyaya gelen sporla alakası küçük yaşlara dayanan Sema Apak atletizm ile uğraşmıştır. Sporda kendini geliştirerek birçok yarışmaya katılan 2012 yılında yaz olimpiyatlarında yarışma hakkını yakalayan Sebahat 400 metre engelli yarışında 26 olmayı başarmıştır. Diğer yandan  4*400 metre bayrak yarışında da 11.ciliği elde etmiştir.
Survivor 2017 yarışmacılarından olan Sema Apak birçok yarışmaya katıldığı yarışmalarda dereceler almaya hak etmiştir. Bu dereceler arasında 2011 Avrupa takımlar Şampiyonası bіrіncіlіk İzmir'de düzenlenen yarışmada  44.73’lük derecesiyle Türkiye rekoruna imza atmıştır.

Sema Apak ayrıca bir başka çekiç atma sporcusu Eşref Apak ile evlidir.çiftin 1’de çocuğu bulunmaktadır..

Sporculuk hayatından sonra Sema Apak şimdi ise Survivor’da yarışma fırsatını yakalamıştır.Survivor 2017’de nasıl bir performans sergileyecek merak edilirken atletizm’in verdiği avantajla parkur oyunlarında favori taraf olarak görülüyor.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI

ÜNLÜLER TAKIMI

Survivor Şahika Ercümen kimdir?
Survivor Serhat Akın kimdir?
Survivor Sema Apak kimdir?
Survivor Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat) kimdir?
Survivor Seda Demir kimdir?
Survivor Sabriye Şengül kimdir?

Survivor Pınar Saka kimdir?
Survivor İlhan Mansız kimdir?
Survivor Furkan Kızılay kimdir?
Survivor Berna Öztürk kimdir?
Survivor Adem Kılıççı kimdir?

Son Güncelleme: 24.01.2017 20:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş