11 Şubat 2017 Cumartesi 16:48
Survivor Sedat yarışmadan ayrılacak mı son sağlık durumu

TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Survivor yarışmasında Ünlüler takımında yer alan Çılgın Sedat midesine giren ağrı ile birlikte yerde kalmıştı. Bu gelişmenin ardında sağlık ekipleri ve Dr. Metin Kuş direkt olarak müdahale ediyor. Peki Sedat devam edebilecek mi? İşte detaylar..

Türk televizyonlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan Survivor’ın yapımını Acun Medya üstleniyor. Şuana kadar 2017 sezonuna oldukça hızlı giren Survivor’da birbirinden önemli gelişmeler yaşanıyor.

Suların durulmadığı ve gruplaşmaların başladığı Ünlüler adasının tecrübeli isimlerinden olan Çılgın Sedat’ın midesine giren ağrı ile birlikte yerde kalması takım arkadaşları dahil olmak üzere herkesi endişelendirdi.

Son olarak sembol oyununda Sema ile birlikte başarılı olan Sedat ödülün de sahibi olmuştu. Sedat’ın ağrı içinde yerde kalması ile birlikte Dr. Metin Kuş ve sağlık ekipleri hemen duruma müdahale ettiler.

Daha önce de Survivor Ünlüler adasında İlhan Mansız benzer sorunla karşılaşmış ve yarışmaya devam etmişti. Tahminimzce Survivor’da  Çılgın Sedat o hırslı performansı ile Ünlüler takımına katkıda bulunmaya devam edecek ve yarışmadaki yerini alacak.

Son Güncelleme: 12.02.2017 01:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş