30 Ocak 2017 Pazartesi 22:08
Survivor Sadin ne demek Sadin kimdir kaç yaşında
 TV8 ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan Survivor  Gönüllüler takımında yer alan ve oldukça güçlü olan Sadin ile ilgili bilgileri aktarmaya çalıştık. İşte Sadin ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Haftanın belirli günleri ekranlarda olan ve reyting rekorları kırmaya devam eden Survivor ile ilgili bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz. Yarışmaya sonrada dahil olan ve Gönüllüler takımın güçlü isimlerinden olan Sadin’i sizler için yakından tanıdık..

Osmanlı’da isminin anlamı Kabe Hizmetçisi, Perdedar olan Sadin’in hayatından bilgiler şu şekilde;

Survivor Sadin kimdir?

Sadin Bakır.. 1986 yılında Amasya’da dünyaya gelmiştir. Aslen Gaziantepli olan ve Gaziantep Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor öğretmenliği bölümünden mezun olan Sadin Bakır çocukluğundan beri güreş ile uğraşmaktadır.

2002 yılında Ukrayna’da yapılan yıldızlar Grekoromen güreş Avrupa Şampiyonasında Türkiye’ye altın madalya kazandıran Sadin 2005 yılında ise Litvanya’da ise bronz madalya kazanmıştır.

8 yıldır beden eğitimi öğretmenliği yapan Sadin İBB Spor kulübünde antrenördür. Aktif spor hayatına devam eden Sadin Survivor’a katılma amacını şu şekilde nitelendiriyor;

'Çünkü hayatım boyunca zor ve Çetin şartlarda mücadele ettim ve bu yarismaninda bana uygun oldugunu düşünerek katılmak istedim. Yeteneklerimi sergileyip basarilarima bir yenisini daha eklemek istiyorum.'

 

Son Güncelleme: 30.01.2017 22:08
Yorumlar

Google+'da Paylaş