29 Ocak 2017 Pazar 14:33
Survivor Panorama 29 Ocak Pazar Neler var?
Survivor 28 Ocak Bireysel Dokunulmazlık Oyununun kazananı Ogeday, geçen hafta için bomba gibi bir itirafta bulundu, arkadaşının etkisi altında kalarak Eser’i yazdığını belirten yarışmacı bu şekilde bir hataya düşmeyeceğini belirtti.  Ogeday’dan sonra söz alan Denisa’da benzer itirafta bulundu o da Ogeday’ın etkisinde kaldığını söyledi. Ogeday eleme gecesi için Sadin’in adını verdi. 

Denisa ikinci Eleme Adayı

28 Ocak Cumartesi gecesi oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında kaybeden taraf Gönüllüler oldu, gönüllüler içinde en çok isimi yazılan yarışmacı ise Denisa oldu. Böylelikle Denisa eleme gecesine yazılan ikinci isim oldu.

Denisa’dan Ogeday ile ilgili çarpıcı açıklama geldi!

Denisa Survivor’un kendisi için büyük halleri arasında yer aldığını belirtti ve kısa sürmemesi için daha doğrusu ilk hafta elenmemek için böyle bir girişimde bulunduğunu belirtti. İlk hafta elenmemek için Ogeday’a güçlü bir ismi yazmasını istediğini Eser ‘inde bu yüzden ikinci aday olarak gösterildiğini belirtti. 

İşte Merak Edilen Dedikodular;

Serhat çok hata yapmaya başladı, haklı iken haksız duruma düşüyor.  Adem ile dalaşmaktan vazgeçmeli, boksör adamın üzerine bu kadar gitmek ne kadar akıllıca bir durum o da ayrı bir konu.

Adem’e seninle görüşeceğiz diyor, daha neyi görüşeceksin? Adam düşüncesini söylüyor sen atışta iyisin ama İlhan senden daha iyi tek atışta vuruyor diyor ki haklı sonuç ortada.. Serhat cidden strateji hatası yapıyor, yarışmada ilerleyen haftalarda elenebilir.

Survivor Erdi

Erdi, gönüllüler takımına iyice alıştı, aralarında şimdilik sorun yok gibi görünüyor. Böyle giderse gönüllüler uzun süre Erdi’yi yazmazlar herhalde..

Ünlüler Takımı karışmaya başladı!

Ünlüler takımında son günlerce tam bilmece hakim olmuş durumda. Kızlar ve Erkekler 2 grup olmuşlar. Tarık ve Furkan dışında egosuz bir yarışmacı yok. Serhat neredeyse gölgesi ile kavga edecek, İlhan Mansız ise ayrı telden çalışıyor daha yarışmanın ikinci haftası ve erzağımı ayıracağım diyor. Ancak bu şekilde olmalarına rağmen dokunulmazlık oyunun kazandılar. Eser’in son oyunda oynamaması ünlülerin kazanmasında etkili olduğu söylenebilir.

Ünlülerin performansı arttı

Ünlüler performans oalrak iyiye gidiyor ancak Şahika sönük kalıyor. Sema ise oldukça başarılı, İlhan Mansız her geçen gün iyiye gidiyor.  Ancak ünlülerin başarısına Serhat engel olacak gibi, her kavganın içinde var nerdeyse. 

Gönüllüler ne durumda

Gönüllüler adası çoğu izleyen tarafından sevilmiyor, Erdi ile Birlikte Berna’da itici gelmeye başladı. Bugünde kaybetmesi yüksek olan Gönüllüler’den bir yarışmacı daha eksilecek gibi.. Sadin ile Erdi arasında bir benzerlik söz konusu..

Survivor 31 Ocak Eleme Adayları:
Surivor'da bu hafta kim elenecek Eleme adayı adı:
Bireysel Dokunulmazlığı Kananın Söylediği isim Survivor Sadin
Ada Konseyinden çıkan isim Survivor Denisa
Dokunulmazlığı Kazananın Söylediği İsim Pazar Gecesi
Ada Konseyinden çıkan isim Pazar Gecesi
Elenen isim (Salı Gecesi)

Survivor Yarışmacıları Kimler?

Survivor Ünlüler Takımı Yarışmacıları
Survivor Ünlüler: Son Durum:
İlhan Mansız Yarışmada
Furkan Kızılay Yarışmada
Tarık Mengüç Yarışmada
Sedat Karputlu Yarışmada
Seda Demir Yarışmada
Serhat Akın Yarışmada
Berna Öztürk Yarışmada
Sema Apak Yarışmada
Pınar Saka Yarışmada
Sabriye Şengül Yarışmada
Şahika Ercümen Yarışmada
Fatih Hürkan Yarışmada


Survivor Gönüllüler Takımı Yarışmacıları
Survivor Gönüllüler: Son Durum:
Eser West Yarışmada
Gökhan Gözükan Yarışmada
Ogeday Girişken Yarışmada
Volkan Çetinkaya Yarışmada
Tuğçe Melis Demir Yarışmada
Denisa Yarışmada
Anıl Karakurt Yarışmada
Elif Şadoğlu Yarışmada
Burçak Tuncer Yarışmada
Berna Keklikler Yarışmada
Erdi Ünver Yarışmada
Sadin Bakır Yarışmada
Fulya Şahin Elendi
Son Güncelleme: 29.01.2017 22:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş