30 Ocak 2017 Pazartesi 14:05
Survivor Panaroma sunucusu Hakan Hatipoğlu kimdir Biyografisi 2
 TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor’da yaşanan olayları yakından takip eden Survivor Panaroma programı sunucularından Hakan Hatipoğlu ile ilgili merak edilenleri siz değerli okurlarımız için hazırladık. Hakan Hatipoğlu ile ilgili hazırladığımız haberimiz sizlerle!

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden Survivor Panaroma büyük ilgi görüyor ve beğeniyle takip ediliyor. Survivor’da yaşananları stüdyodaki yarışmacı fanları ve konuklar ile birlikte değerlendiren Hakan Hatipoğlu daha önceden de Survivor kadrosunda bulunmuştu.

Son olarak All Star ekibinde yer alan Hakan Hatipoğlu ile ilgili bilgiler şu şekilde;

Hakan Hatipoğlu kimdir?

Hakan Hatipoğlu 28 Kasım 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Su Topu Oyuncusu olan Hakan Hatipoğlu aynı zamanda dizi oyuncusu ve sunuculuk da yapmaktadır.

Burgazada’da büyüyen ve aslen Çanakkaleli olan Hakan Hatipoğlu Işık Üniversitesi İşletme bölümünü bitirir ve Marmara Üniversitesi İşletme bölümünde yüksek lisans yapmıştır.

Üniversite eğitiminin ardından reklam ajansı kuran Hakan Hatipoğlu  2013 yılında Akdeniz oyunlarında Su Topu Milli Takımında yer almıştır.

2009 yılında Var Mısın Yok Musun yarışma programında yer alan ve 132.000 TL ile ayrılan Hakan Hatipoğlu ardından programda tanıştığı Gizem Akın ile dünya evine girdi.

TRT Spor’da spor programı sunan Hakan Hatipoğlu 2010 ve 2015 yıllarında Survivor kadrolarında bulunmuştur.  Behzat Ç. Dizisinde de rol alan Hakan Hatipoğlu 2009 yılında Kapadokya Düşleri dizisinde görev almıştır.

Son Güncelleme: 30.01.2017 18:43
Yorumlar

Google+'da Paylaş