10 Şubat 2017 Cuma 19:45
Survivor Ödül Oyunu Kim Kazandı 10 Şubat Cuma Bayrak Kapma Oyunu
 TV8 ekranlarının fenomen yarışma programlarından olan Survivor’da heyecan yeni hafta da devam ediyor. 4.haftaya giren Survivor’da 10 Şubat Cum akşamı bayrak kapma oyunu oynanacak. Büyük mücadelenin yaşanacağı Survivor ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Acun Ilıcalı ile yoluna başarılı bir şekilde devam eden ve oldukça iddialı takımlarıyla oynanan her oyununda heyecan seviyesini yüksek tutan Survivor 4.haftaya merhaba dedi. Yeni haftanın ilk oyunu ise bayrak kapma oyunu oldu.

Gerek ünlüler gerek ise gönüllüler takımının kıyasıya mücadele verdiği oyunda iki takımdan da yarışmacılar önemli sayılar aldılar diyebiliriz.

Şuana kadar Survivor’da 3 kişi veda etti. Fulya Şahin, Seda Demir’in ardından Denisa da Survivor’a veda etti. Böylelikle Survivor’da elenen 3 yarışmacı da kadın yarışmacılar oldular.

Her bölümünde heyecan fırtınası estiren Survivor’da bu akşamki oynanan oyununun kazananı belli olduğu takdirde sizlerle birlikte paylaşacağız.

Survivor’da bu hafta eleme potasına girecek isimlerin belli olacağı dokunulmazlık oyunları 11 Şubat ve 12 Şubat akşamları oynanacak.

Son Güncelleme: 10.02.2017 20:00
Yorumlar

Google+'da Paylaş