20 Ocak 2017 Cuma 20:57
Survivor nerede çekiliyor hangi adada yarışmalar yapılıyor?

Survivor 2017 nerede hangi adada çekiliyor, Survivor'un çekildiği yer neresi Türkiye'ye uzaklığı ne kadar hangi kıtada yer alıyor? Survivor'un çekildiği yerde hangi dil konuşulmakta? İşte aklınıza takılan sorular ve cevaplarını bulabileceiniz haberimiz

Survivor 2017 Acun Medya tarafından yapılmaktadır. 10 sezondur zevkle izlenen kadın programları ve çakma düzmece yarışma programlarının aksine heyecan ve gerçeğe daha yakın yarışma programı Survivor yine büyük bir heyecanla başladı.

Survivor nerede çekiliyor?

Mecera ve heyecanın bir arada olduğu yarışma programı Survivor 2017, Türkiye'ye 9.300 Kilometre uzaklıkta olan Karayipler'de yer alan Dominik Cumhuriyeti'nde çekilmektedir. Dominik Cumhuriyeti Porto Riko 'nun batısında Jamaika ve Küba'nın doğusunda bulunanHispanyola Adası'nda yer almaktadır. 

Survivor nerede çekiliyor?

Uçakla, İstanbul - Paris aktarmalı olarak Santo Domingo'ya varılmaktadır. Santo Domigo'dan ise özel uçak ile yarışmaların çekilmekte olduğu adaya varılmaktadır.  Dominik Cumhuriyeti'nin Venezuela ve Haiti ile deniz sınırı vardır.   Domіnіk Cumhurіyetі son yıların lüks tatil yerlerinden biri haline gelen Karayipler'de aranan bir tatil yöresi haline gelmiştir.  Dominik Cumhuriyeti'nin ekonomisi turizme dayalıdır. Ülkenin sahip olduğu doğal güzellikler insanları kendisine çekmeye yetmektedir.

Son Güncelleme: 21.01.2017 15:13
Yorumlar

Google+'da Paylaş